Menajerimi Ara adlı dizide senaryo değişmek zorunda kaldı

Menajerimi Ara adlı dizide senaryo değişmek zorunda kaldı

88

Son zamanların en çok konuşulmaya başlanan başarılı ve bir de genç oyuncularından biri olarak öne çıkan Ahsen Eroğlu, Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizide Dicle karakteriyle tekrardan gündemden düşmemekte.

 

 

Son zamanların en çok konuşulmaya başlanan başarılı ve bir de genç oyuncularından biri olarak öne çıkan Ahsen Eroğlu, Star TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Menajerimi Ara adlı dizide Dicle karakteriyle tekrardan gündemden düşmemekte. Daha öncesinde rol almış olduğu yapımların hemen sonrasında Menajerimi Ara isimli dizide daha fazla ön plana çıkmayı başaran Eroğlu, oyunculuğundan dolayı da övgüler almayı sürdürmekte. Genç  bir durumdaki oyuncu da ne kadar üzücü ki koronavirüs testinin pozitif çıkmasından dolayı karantina altında.

 

Dizinin seti içerisinde ilk koronavirüse yakalanmış olan isim usta oyunculardan Ayşenil Şamlıoğlu’ydu. Oyuncu, hayranlarının endişesini giderebilecek bir açıklamada bulunarak durumunun iyi olduğu ve ayrıca tedavisinin devam ettiğini ifade etmişti. Pazar gününde de diziyle ilgili yeni bölümü paylaşılmamış, Ay Yapım şirketi, bir hafta ara verilmiş olduğu açıklamasında bulunmuştu. Medya üzerinde Ahsen Eroğlu ile birlikte Bedir Bedir ve bir de Deniz Can Aktaş’ın da koronavirüse yakalanmış oldukları haberleri dolaşmaya başlamış ancak kesinleşmemişti.

 

Dizinin kilit karakterleri arasında yer alan Ahsen Eroğlu hastalandığından dolayı, ister istemez senaryo içerisinde de değişikliğe gidilmiş. Çünkü Dicle adlı karakter, nerdeyse hemen her sahne içerisinde yer almakta. Bundan dolayı da bir şekilde onu mantıklı bir sebepten dolayı uzaklaştırma yoluna gidilmiş oldu. Senaryo içerisinde Dicle’nin Feris tarafından kovulmuş olduğu ve yerine  ise Ayşe Köksal’ın yer alacağı yeni bir asistan kızın gelecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Verilmiş olan bilgiye bakılırsa, Ahsen Eroğlu iyileştiği zaman senaryo tekrardan değiştirilip Dicle diziye dönmüş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.