Babil adlı dizinin yerine ne gelecek?

Babil adlı dizinin yerine ne gelecek?

149

Yeni sezon başlmış olduğundan bu yana bir çok dizi adeta bir yaprak gibi ekranlardan dökülmeye başlamış durumda.

 

Yeni sezon başlmış olduğundan bu yana bir çok dizi adeta bir yaprak gibi ekranlardan dökülmeye başlamış durumda. Finalle alakalı haberler arka arkaya gelmekte. Çok büyük iddialarla başlamış olan dizilerin reytingleri düşük gelmeye başlayınca kanallar rekabetten dolayı çok fazla bir şans tanımadan dizileri konusunda final yapma kararı alıyor. En son kurban da Star TV kanalında yer alan Babil adlı dizi!

Bu hafta final yapacak Babil adlı dizinin yerine gelecek hafta içerisinde Star TV kanalında Babil adlı dizisinin yerine ne yayınlanmış olacak? Halen kanaldan resmi bir şekilde açıklama yapılmış değil. Fakat Babil adlı dizinin finalinden sadece çok kısa bir zamanın ardından tanıtımlarının dönmesi konusunda beklenti var yeni diziyle alakalı.

Cuma günlerinde Star TV kanalının yeni projesi de Seni Çok Bekledim adlı dizi olacak. Bir müddet önce çekimlerine başlamış olan ve Özcan Deniz ile birlikte İrem Helvacıoğlu’nun başrolünü paylaşmış oldukları söz konusu dizinin, Babil adlı dizinin yerine gelmesi de bekleniyor. Hali hazır bir şekilde çekimlerine başlanmış durumda bulunan diziyle ilgili olarak yeni bir gün de açılmış oldu

Ekranlara en son İstanbullu Gelin adlı diziyle gelmiş olan Özcan Deniz, Seni Çok Bekledim isimli dizinin de Skala Yapım şirketiyle yapımcı ortağı konumunda. Dnz Film şeklinde yapımcılığına da el atmış olduğu söz konusu projede oyuncu, Kadir adına sahip bir iş adamına can veriyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.