Baraj adlı dizi şimdi Türk dizilerine dönmeye başladı

Baraj adlı dizi şimdi Türk dizilerine dönmeye başladı

61

Fox TV ekranlarında Salı günlerinde yayınlanmaya başlayan Baraj adlı dizi, 15.yeni bölümüyle beraber 24 Kasım tarihi içerisinde izleyicilerle buluşmuş olacak.

 

Fox TV ekranlarında Salı günlerinde yayınlanmaya başlayan Baraj adlı dizi, 15.yeni bölümüyle beraber 24 Kasım tarihi içerisinde izleyicilerle buluşmuş olacak. 1977 senesi içerisinde çekilmiş olan Baraj adına sahip Türk filminin dizi uyarlaması olarak öne çıkan proje üzerinde, hikayenin gidişatı yavaş yavaş heyecanlı hale gelmeye başladı..

Nehir’i Nazım’a kaptırma konusunda isteği olmayan Tarık, Halil işlemiş olduğu cinayetini Nazım ustanın üstüne yıkma amacıyla planlar yapmaya başladı. Nehir ve Nazım aşkını hiç bir şekilde kabullenmemiş olan Tarık’ın bu söz konusu planı tutacak mı bu ise hiç bir şekilde bilinmez.. Fakat Türk dizileri içerisindeki kötü bir durumda, çok vicdansız ve de entrikacı karakterlerin arasına bundan böyle Tarık’ı da kesin bir biçimde yazsak yanlış olmaz. Yeşilçam filmlerine doğru evrilmiş olan söz konusu hikayenin gidişatı, Nazım açısından fazla da iyi olmayacak haliyle.

Nermin ise kızı Ayşe üstünden Nazım’ı sıkıştırmaya başlıyor. Nehir’le aralarını açabilme amacıyla bütün oyunculuğunu kullanmakta olan Nermin, izleyenleri de çok fazla gıcık etmeyi başarmış durumda. Nermin aslında, Nazım’ı istemekte. Tarık ise, Nehir’i istemekte.. Nazım ve Nehir de beraber olabilme amacıyla bütün şartları zorlamakta.. Baraj adlı dizide işlerin çok fena karışmış olduğu da açıkça ortada.

Burak Yörük’ün Tarık adlı karakterdeli başarısı ise yeni bölümler içerisinde çok daha kesin bir biçimde ortaya çıkmış olacak. Tarık, gücünü kullanıp, tamamen suçsuz durumda olan birini kendi suçuna bulaştırma amacıyla da elinden gelen herşeyi yapacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.