FOX TV yeni kurtarıcısını buldu

FOX TV yeni kurtarıcısını buldu

32

Fox TV ekranları üzerinde Pazar günlerinde tam dört sezon süresince Savaşçı adlı dizinin hakimiyetinde geçmiş oldu.

 

Fox TV ekranları üzerinde Pazar günlerinde tam dört sezon süresince Savaşçı adlı dizinin hakimiyetinde geçmiş oldu. Asker dizisi çok iyi bir şekilde reytingler aldığından dolayı da uzun seneler devam edebilme konusunda bi şans yakalamıştı. Fakat bu sezon yayınlanmış olan üç tane stok bölümünün ardından dizi içerisinde işler karışmış oldu. Berk Oktay ayrılıp, Yasak Elma adlı diziye katıldı. Yeni başrol oyuncusuyla beraber Savaşçı adlı dizinin tekrardan çekilecek olduğu söylenmekte ancak kesin bilgiler halen bulunmuyor.

Nurgül Yeşilçay’ın yanı sıra Yurdaer Okur ile birlikte Mert Fırat’ın başrollerini paylaşmış olduğu Kefaret adlı dizinin ilk bölümüyle alakalı reytingler ise hiç bir şekilde tahmin edilmeyecek kadar iyi bir şekilde gelmiş oldu. Arıza adlı diziye totalde çok fazla yaklaşmış olan Kefaret adlı dizi, AB kategorisi ile birlikte ABC1 kategorisi içerisinde de bariz bir biçimde geçmeyi başarmış oldu.

Kefaret adlı dizinin çok harika bir başlangıç yapmış olması dikkatleri çekmekteyken, Fox TV kanalı ise nihayet aramakta olduğu Pazar klasiğiyle alakalı dizisini bulmuş durumda. Bundan böyle, Savaşçı adlı dizi geri dönmüş olsa dahi Pazar günlerini geri alması imkansız gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.