Ramo adlı dizi patlama yapmış durumda

Ramo adlı dizi patlama yapmış durumda

22

Ramo adlı diziyle ekrana dönüş gerçekleştirmiş olan Murat Yıldırım, yaşamından fazlasıyla memnun. Dizi ile alakalı gidişatından da mutlu durumda bulunduğunu anlatmış olan Murat Yıldırım, çok fazla çalışmış olduklarını ve yaşamının şu aşama içerisinde dizi olduğunu ifade etmiş oldu.

 

Ramo adlı diziyle ekrana dönüş gerçekleştirmiş olan Murat Yıldırım, yaşamından fazlasıyla memnun. Dizi ile alakalı gidişatından da mutlu durumda bulunduğunu anlatmış olan Murat Yıldırım, çok fazla çalışmış olduklarını ve yaşamının şu aşama içerisinde dizi olduğunu ifade etmiş oldu. İzleyicilerin dönüşlerinin de fazlasıyla iyi bir durumda bulunduğunu, bütün ekibin yoğun ancak çok özverili bir biçimde çalışmakta olduklarını anlatmış olan oyuncu, herkesin işlerine motive biçimde geldiğini söylemiş oldu.

Kameralara dizi seti içerisinde açıklama yapmış olan Murat Yıldırım, şöyle detay açıkladı; ‘Senaryomuz çok iyi olduğu için her zaman motive bir biçimde çalışmakta ekip. İşimiz fazlasıyla harika gitmekte. Bu yıl içerisinde fazlasıyla harika konulara da değinmeye başlamış oldular. İşler aslında biraz daha büyümeye başlamış oldu. Reytinglerimiz fazlasıyla güzel. O bizi çok fazla mutlu ediyor. Yurt dışından da fazlasıyla güzel tepkiler almaktayız. O ise bizi çok fazla mutlu etmekte. Şu an içerisinde motive bir biçimde çalışmaya devam etmekteyiz.”

Pandemiyle alakalı dönemin hemen sonrasında dizinin ilk sezona göre daha çok ilgi görmesinin asıl nedenini de Murat Yıldırım açıklamış oldu. İzleyenlerin altı ayı aşmış olan aradan sonra yeni bir şeyler görme konusunda isteğinin olduğunu anlatmış olan oyuncu, Ramo adlı dizide de her şeyin baştan aşağıya değişmiş olduğunu ve bunun ise izleyicilerin ilgisini çekmiş olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.