Maraşlı adlı dizide hiç kimsenin beklemediği bir ayrılık

Maraşlı adlı dizide hiç kimsenin beklemediği bir ayrılık

41

Yeni sezondaki çok büyük ilgi görmesi konusunda beklenti bulunan dizilerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Maraşlı adlı dizi.

 

Yeni sezondaki çok büyük ilgi görmesi konusunda beklenti bulunan dizilerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Maraşlı adlı dizi. Burak Deniz ile birlikte başarılı performansıyla öne çıkan Alina Boz, yeni dizi içerisinde başrolleri paylaşıyor.

ATV kanalında izleyicilerle çok yakın bir zamanda buluşması beklentisi bulunan dizide yönetmen değişikliğine gidilmiş olacak. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa usta yönetmenlerden Kudret Sabancı, ilk üç bölüm çekimlerini yapmasının ardından affını istemiş oldu.

Yapımcıyla görüşme gerçekleştiren Sabancı’nın sağlık problemlerinden dolayı diziyi bırakmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Hazırlıkları halen süren dizide ilk üç tane bölümün iç içe çekilmiş olduğu ve bundan sonrasında ise yola yeni bir yönetmenle devam edilecek olduğu belirtilmekte.

Yeni yönetmenin kim olduğu ise henüz kesin değil. Çekimler ise yeni yönetmenin belirlenmesinin ardından tekrardan başlamış olacak. Dizi içerisinde bir farklı değişiklik daha yaşanmış oldu. Kötü adamlardan Savaş adlı karaktere can eren Abdül Süsler’in diziden ayrılmış olduğu ortaya çıkmış oldu.

Süsler’in yerine de Saygın Soysal’la özel bir anlaşma yapılmış olduğu ifade edilmekte. Saygın Soysal son olarak Netflix platformunda yayınlanmakta olan Hakan Muhafız adlı dizi içerisinde Mergen isimli karaktere can vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.