Savaşçı adlı diziden yeni bir hamle!

Savaşçı adlı diziden yeni bir hamle!

40

Limon Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Savaşçı adlı dizinin akıbeti herkes tarafından merak edilmekteyken gelmiş olan bir haber, dizinin devam edecek olduğu ve çok daha yeni bir başrol arayışı bulunduğunu ortaya koymuş durumda!

Limon Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Savaşçı adlı dizinin akıbeti herkes tarafından merak edilmekteyken gelmiş olan bir haber, dizinin devam edecek olduğu ve çok daha yeni bir başrol arayışı bulunduğunu ortaya koymuş durumda! Berk Oktay’ın ayrılmasının sonrasında diziye tam olarak ne olduğu herkes tarafından merak ediliyordu. Aslına bakılırsa sezon başlangıcından bu yana Savaşçı adlı diziyle alakalı yaşanmış olanlar, izleyen herkesi hem çok şaşırttı hem ise merak ettirmiş oldu.

Sezonun başlangıcında yayınlanmış olan üç tane yeni bölüm, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonun sonunda çekilmişti. Stoklar tükendikten sonra dizinin devamı da gelmedi. Bu esnada yapımcı şirketin, dizinin başrolünde yer alan Berk Oktay ile anlaşma yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Kağan Bozok adlı karakteri oynamakta olan Berk Oktay’la beraber Sarp Levendoğlu ile birlikte Metin Serezli gibi dizideki as isimlerle de görüşmeler yapıldığı kulislere yansımıştı.

Yapımcı şirket, dizinin Eskişehir ili içerisindeki çekimlerinin hazırlıklarının yapılmaya başladığı ve yakın zamanda başlayacak olduğuyla alakalı duyuruyu yaptığı esnada Berk Oktay’ın ani  bir şekilde ayrılma haberi gelmiş oldu. Oktay, Yasak Elma adlı diziye geçiş yapmıştı. Bu hafta içerisinde de ilk defa dizide görülmüş oldu.

Savaşçı adlı dizinin ana karakteri gittikten sonra, dizinin devamı hususu da belirsizleşmişti. Fakat Gazetecilerden Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabı üzerinden, Savaşçı adlı diziyle alakalı çalışmaların devam etmekte olduğu ve başrolle ilgili olarakta Ekin Mert Daymaz’la görüşülmeler yapıldığı şeklindeki kulis bilgisini açık bir şekilde paylaşmış oldu.

 

Bu söz konusu bilgiye dayanıp anlaşılan o ki Ekin Mert Daymaz, Kağan Bozok adlı karakter için düşünülüyor! Bakalım bunla ilgili gelişmeler tam olarak nasıl sonuçlanmış olacak? Savaşçı adlı dizinin yeni Kağan Bozok’unun bulunmasının ardından çekimlere geçilmeye başlanabilecek mi? Diziden farklı ayrılan  isimler var mı? Yeni bölümler tam olarak zaman yayınlanmaya başlayacak? benzerindeki bir çok değişik soruyu da beraberinde getirmekte aslında bu yeni gelişme..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.