ATV kanalına üç tane süper dizi yolda

ATV kanalına üç tane süper dizi yolda

123

Son senelerde fazlasıyla iddialı diziler ile izleyenleri kendisine bağlamış olan Atv kanalı, arka arkaya yeni dizilerle, çok daha değişik projeleri ekrana getirmeyi sürdürecek..

 

Son senelerde fazlasıyla iddialı diziler ile izleyenleri kendisine bağlamış olan Atv kanalı, arka arkaya yeni dizilerle, çok daha değişik projeleri ekrana getirmeyi sürdürecek.. Şükrü Özyıldız ile birlikte Büşra Develi’nin başrollerini paylaşmakta olduğu Akıncı adlı dizi yakın bir zaman sonra izleyiciyle buluşmuş olacak.

Bunun yanında Burak Deniz ile birlikte Alina Boz’un başrollerini paylaşmış olduğu Maraşlı adlı dizinin hazırlıkları da halen sürüyor. Kanalın çok fazla güvenmekte olduğu projelerden bir tanesi de Maraşlı adlı dizi. Kudret Sabancı’nın üç tane bölümü çekmenin ardından ayrılmasının hemen sonrasında yeni yönetmenle devam etme mecburiyetinde kalmış olan dizide, Abdül Süsler ise mevcut yerini Saygın Soysal’a bırakmış oldu. Bu söz konusu gelişmelerin yaşanmış olduğu Maraşlı adlı dizinin yakın bir zaman sonra fragmanlarının yayınlanması konusunda da beklenti var.

Atv kanalının üçüncü yeni dizisi ise açıkça ortaya çıkmış oldu. Kardeşlerim adlı dizi içerisinde, ‘kadro da adeta ateş etmekte’ ifadelerine yer verilebilecek kadar iyi isimlerden oluşmuş durumda.

NGM şirketi tarafından hazırlıkları aralıksız olarak devam etmekte bulunan dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor. Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme almış olduğu dizinin okuma provaları da başlamış bir durumda. Oyuncular söz konusu provalardan ilk fotoğrafları da vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.