Mutlka izlemeniz gereken 3 dizi

Mutlka izlemeniz gereken 3 dizi

46

Rick and Morty, animasyon türünün en iyi örneklerinden biridir. Bu dizi, macera ve komediyi bir araya getirir.

1. Rick and Morty

Rick and Morty, animasyon türünün en iyi örneklerinden biridir. Bu dizi, macera ve komediyi bir araya getirir. Rick; zeki, alkolik, yüksek egolu ve bencil biridir. Morty ise Rick’in iyi kalpli torunudur. Bu ikilinin maceralarına bayılacağınıza eminiz! Paralel bir evrende sınırsız bir yolculuğa çıkan Rick ve Morty’nin maceraları herkesi ekrana kitliyor. Diziyi ortaya çıkaranlar ise Dan Harmon ve Justin Roiland oluyor.

1. House

Dr. Gregory House, dizinin ana karakteri olmaktadır. Bu kişi, son derece asosyal ve akıllıdır. Hassas denebilecek durumların hepsiyle alay eden Dr. House, izleyiciyi trajikomik durumların içine sürüklüyor. Karakterin sağ bacağında ciddi bir sakatlık var. Bu nedenle koltuk değneği kullanıyor. Senaryosu oldukça kaliteli ve tutarlı olan bu diziyi mutlaka izlemelisiniz. Aksi halde çok şey kaçırırsınız bizden söylemesi!

1. Mindhunter

Mindhunter, polisiye türde bir dizi olmaktadır. Bu dizide bol bol aksiyon sahnesi görebilirsiniz. Dizi, 70’li senelerin Amerika’sında geçmektedir. Bu yönüyle de fazlasıyla ilgi çekmiştir. Holden Ford, baş kahramanımız. Kendisi, FBI’da eğitmenlik yapıyor. Olaylara suçlunun bakış açısıyla bakmayı tercih eden Ford, herkesi ekrana kilitlemeyi başaran eşsiz bir karakter. Amerika’nın ünlü katilleri ile görüşmeye karar veren karakterimiz, herkesi heyecana sürüklüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.