Hazal Kaya’nın hayatı değişti

Hazal Kaya'nın hayatı değişti

74

Ünlü Oyunculardan biri olan Hazal Kaya, şu dönemlerde eş durumu sebebiyle İstanbul ilinden taşınmak mecburiyetinde kaldı.

Ünlü Oyunculardan biri olan Hazal Kaya, şu dönemlerde eş durumu sebebiyle İstanbul ilinden taşınmak mecburiyetinde kaldı. Kaya, Kasım ayı içerisinde bir yaşına girmiş olan oğlu Fikret Ali’yi de alarak, eşi Ali Atay’ın yanına gitmiş bir durumda. 2019 senesinin Şubat ayı içerisinde dünyaevine giren Ali Atay ile Hazal Kaya çifti, düğünün ardından da iki tane ev değiştirmişlerdi.

 

Her defasında tekrardan dekore etmiş oldukları evlerinin ardından oğulları Fiko’nun dünyaya gelmiş olduğu evlerinden de taşınmak mecburiyetinde kaldılar. Aslına bakılırsa bu söz konusu taşınma tamamen geçici bir durum ancak yine de bebekle beraber bir ev değiştirmek fazla da basit olmayacaktır muhtemel olarak! Hazal Kaya, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Son Yaz isimli dizide oynamakta olan eşinin işinden dolayı Çeşme’ye taşınmış oldukları konusunda bir duyuru yapmıştı instagram hesabı üzerinden. Malum durumda bulunan bu dizi İzmir  ilinde yer alan Urla ilçesinde çekilmekte. Daha halen oğulları küçük durumda bulunan çiftin de bu zaman içinde ayrı kalmayı istemedikleri ve bunun ardından Hazal Kaya’nın ise eşinin yanında olmayı seçmiş olduğu anlaşılmakta.

 

ATV kanalının yeni dizilerinden Son Yaz’da bir tane savcıya can veren Ali Atay’ın İzmir ilinde yer alması, Hazal Kaya’nın da üçüncü defa taşınmasına sebep oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.