Hercai adlı dizide ayrılık

Hercai adlı dizide ayrılık

36

ATV’de yayınlanmakta olan Hercai adlı diziden bir ayrılık haberi gelmiş durumda. Geçmiş olduğumuz günlerde 50. bölümü ekranlara gelen dizinin üçüncü sezonu içerisinde yeni isimlerin gelmesiyle beraber diziden ayrılanlar da yer alacak.

 

ATV’de yayınlanmakta olan Hercai adlı diziden bir ayrılık haberi gelmiş durumda. Geçmiş olduğumuz günlerde 50. bölümü ekranlara gelen dizinin üçüncü sezonu içerisinde yeni isimlerin gelmesiyle beraber diziden ayrılanlar da yer alacak. Bu söz konusu ayrılıklardan bir tanesinin ise gelecek bölümler içerisinde gerçekleşecek olduğu ortaya çıkmış durumda.

Diziden ayrılacağı açıklanan karakterin Sultan Aslanbey olarak öne çıktığı, Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu özel bir sosyal medya paylaşımıyla beraber ortaya çıkmış oldu. Gülçin Santırcıoğlu’nun can vermiş olduğu karakterin tam olarak nasıl gideceği de çok fazla merak ediliyor. İlk sezonu içerisinde çok büyük bir ilgi yakalamayı başaran dizi, nispeten ikinci sezonu ile birlikte de ilgiyi korumaya devam etmişti. Fakat üçüncü sezonun başlangıcında reytingleri düşük gelmeye başlayan dizi, yaşanmış olan bir takım heyecanlı gelişmelerin yanı sıra özel sürprizlerle beraber yeniden puanını yükseltmeyi başarmış idi.

Cuma günlerinde ekrana gelmeye devam eden dizinin bayağı da bir izleyicisi mevcut. Fakat diziye olan ilgiyi koruma amacıyla çok daha yeni ve de sürpriz gelişmelerin yapılması gerekli senaryo içerisinde. Gülçin Santırcıoğlu’nun can vermiş olduğu Sultan Aslanbey adlı karakterin ayrılacak olması da yeni gelişmelerden bir tanesi. Hangi bölüm içerisinde ayrılacak ve tam olarak nasıl bir hikayeyle diziden gidecek halen bilinmezliğini koruyor ancak dizinin ilk bölümü itibariyle varolan bir karakter olarak öne çıkıyor Sultan Aslanbey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.