FOX Tv’nin yeni dizi projesinde şok ayrılık

FOX Tv'nin yeni dizi projesinde şok ayrılık

33

Fox TV, yeni sezon içerisinde işi sıkı tutmaya başlayan ve reytingden dolayı bitirmek mecburiyetinde kalmış olduğu dizilerin yerine hızlı bir şekilde yenilerini koymaya devam ediyor.

 

Fox TV, yeni sezon içerisinde işi sıkı tutmaya başlayan ve reytingden dolayı bitirmek mecburiyetinde kalmış olduğu dizilerin yerine hızlı bir şekilde yenilerini koymaya devam ediyor. Haftanın tüm günlerini de dizilerle doldurmuş olan kanal, aynı zaman içerisinde yedekte de çekimleri süren projeleri ile birlikte dikkat çekmekte. Bir tanesi gider gitmez yerine koyulacak dizi ise hazır bir şekilde bekletilmekte.

Bu sezon içerisinde tekrardan dizileriyle dikkatleri çekmeyi başaran Fox TV’yle ilgili olarak farklı bir iddialı dizinin daha hazırlıkları devam ediyordu. Bir müddettir çalışmaları aralıksız bir şekilde süren Defne İle Son Gece adına sahip projeyle alakalı olarak çok fazla bir ayrıntı ortaya çıkmamış olsa da usta oyunculardan biri olan Fikret Kuşkan’la anlaşılmış olduğu bilinmekteydi.

Buna bakılır ise Gold Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu dizinin senaristliğini de Sırma Yanık yapmakta. Dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın yer alacağı da kısa bir süre önce öğrenilmiş idi.

Gold Film şirketinden yapılmış olan en son açıklama da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Çünkü dizinin başrolüyle ilgili olarak anlaşma yapılan Fikret Kuşkan’ın projeden ayrılmış olduğu duyurusu yapıldı. Yapımcı firma, senaryo üzerinde yapılmış olan değişikliklerden dolayı karşılıklı bir karar alınmış olduğunu açıkça ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.