Baraj adlı dizide çok büyük bir değişim yaşanacak

Baraj adlı dizide çok büyük bir değişim yaşanacak

92

Fox TV kanalında ekranlara gelen Baraj adlı dizi, sezon başlatken reytingleri çok düşük gelmiş olsa da gittikçe artış gösteren heyecanlı hikayesinden dolayı izleyen herkesi tekrardan yakalamayı başarmış oldu.

 

Fox TV kanalında ekranlara gelen Baraj adlı dizi, sezon başlatken reytingleri çok düşük gelmiş olsa da gittikçe artış gösteren heyecanlı hikayesinden dolayı izleyen herkesi tekrardan yakalamayı başarmış oldu. Feyyaz Duman’ın yanı sıra Sumru Yavrucuk ile birlikte Biran Damla Yılmaz ve bir de Burak Yörük’ün başrolünü paylaşmış oldukları dizide, bu defa fazlasıyla keskin bir değişim yaşanmış olacak! Hikayenin yavaş bir şekilde tıkanmaya başlamış olduğu veyahut yeniliklerin gerekli olduğu durumlarda bir çok dizide benzeyen uygulamalar yapılmakta.

Ekrandaki sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan Baraj adlı dizide de bir zaman atlaması yaşanmış olacak. Geçmiş olduğumuz haftalarda Kanal D’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz adlı dizide de zaman atlaması meydana gelmiş ve kısır döngüye girmesi engellenmiş olan dizi içerisinde çok daha yeni hikayeler ortaya çıkmış idi.

Benzeyen bir durumun ise Baraj adlı dizi içerisinde de yaşanacak olduğunu ünlü Gazetecilerden Birsen Altuntaş twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu. Sadakatsiz adlı dizi içerisinde olduğu gibi Baraj adlı dizide de belirli bir kaç sene sonrasına gidilmesi konusunda bir beklenti var. Ayrıntıları hep beraber izleyip görmüş olacağız ancak dizinin büyük bir değişime de uğrayacak olduğu da anlaşılmakta! Geçmiş dönemin üstüne bir sünger çekilecek olduğu ve yeni hikayelerin gelecek olduğu da tahmin edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.