Hatalarından dolayı finale yaklaşmaya başladı

Hatalarından dolayı finale yaklaşmaya başladı

26

Fox TV ekranları üzerinde ilk sezonu çok büyük bir ilgi görmüş olan Zümrüdüanka adlı dizide Ceren Yılmaz ile birlikte Alp Navruz başrolleri paylaşıyor.

 

Fox TV ekranları üzerinde ilk sezonu çok büyük bir ilgi görmüş olan Zümrüdüanka adlı dizide Ceren Yılmaz ile birlikte Alp Navruz başrolleri paylaşıyor. İlk başladığı zaman çok naif aşk hikayesiyle ilgi görmeyi başaran, Kapadokya’nın harika bir durumdaki doğasından dolayı da izleyen herkesi büyülemiş olan dizi, şu zamanlarda da adeta can çekilmekte.

Cumartesi günlerinde yayınlanmakta olduğu zaman da fazla iyi reytingler almayı başaramayan Zümrüdüanka adlı dizi, Fox TV kanalının kararıyla beraber Çarşamba günlerine alınmasının ardında da durumu düzeltmeyi başaramadı. Dizinin mevcut durumdaki reytingleri dün akşam üzeri de fazlasıyla kötü gelmiş oldu. İzleyenler de hikaye içerisindeki son gelişmelerden sonra umutlarının tükenmiş olduğunu, bundan böyle dizinin kendilerini heyecanlandıramamakta olduğunu ifade eden yorumlar yazmaya başladı.

Sosyal medya üzerinde Zümrüdüanka adlı dizinin ekibine yönelik tepkiler içermekte olan bazı mesajlar da mevcut. Bütün bunların asıl sebebi de ikinci sezon içerisinde bozulmuş olan hikayenin daha sonra da bir türlü toparlanamamış olması ve izleyenlerin de ilk sezon içerisindeki hissiyatlarının her geçen gün kaybolması şeklinde gösterilmekte. Dizinin son dönemlerde reytinglerini de bir türlü toparlamayı başaramaması, üstüne üstlük bir de hikayenin bundan böyle izleyicileri tatmin etmemeye başlamış olması diziyle ilgili olarak sonun başlangıcı gibi durmaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.