Gönül Dağı adlı diziye sürpriz bir karakter

Gönül Dağı adlı diziye sürpriz bir karakter

90

TRT1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Gönül Dağı isimli dizi, naif bir durumdaki hikayesiyle sessiz bir şekilde, çok sakin ancak emin adımlar ile yoluna devam etmekte.

 

TRT1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Gönül Dağı isimli dizi, naif bir durumdaki hikayesiyle sessiz bir şekilde, çok sakin ancak emin adımlar ile yoluna devam etmekte. Cumartesi akşamlarında ekranlara gelen bu dizi Anadolu’nun bağrından kopmuş olan çok özel bir hikaye. İzleyen herkesi hem pek çok zaman hüzünlendiren, hem de gülümsetmekte olan Gönül Dağı adlı dizi, bu hafta içerisinde sekizinci bölümüyle ekrana gelmiş olacak. Diziye çok daha yeni bir ismin katılacak olduğu da öğrenilmiş durumda.

Dizinin yeni bölümleri içerisinde çok sevilen bir ismin daha dahil edileceği ortaya çıkmış durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabı üzerinden vermiş olduğu özel bir bilgiye bakılırsa, Utku Ateş’in can vermiş olduğu Serdar adlı karakterin babası da diziye dahil olacak. Serdar’ın babası karakterini ise Halil Balkanlar oynuyor olacak.

Bursa Devlet Tiyatrosu Sanatçılarından biri olan Balkanlar, daha öncesinde Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizinin yanı sıra Payitaht Abdülhamid dizisi içerisinde de rol almış idi.

Gönül Dağı adlı dizi 12 Aralık Cumartesi gününde saatler 20:00’i gösterirken TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.