Kanal D o dizinin tutmasını çok istiyor

Kanal D o dizinin tutmasını çok istiyor

37

Cumartesi günlerinde daha öncesinde Çatı Katı Aşk adlı diziyi yayınlamakta olan Kanal D, çok düşük gelen reytinglerden dolayı yaz döneminde başlamış olan bu yapıma veda etmek zorunda kalmıştı.

 

Cumartesi günlerinde daha öncesinde Çatı Katı Aşk adlı diziyi yayınlamakta olan Kanal D, çok düşük gelen reytinglerden dolayı yaz döneminde başlamış olan bu yapıma veda etmek zorunda kalmıştı. Kanal D şu zamanlarda da Bir Annenin Günahı isimli diziyle çok büyük bir sınav vermeye başladı.

Özge Özberk’in yanı sıra Mert Yazıcıoğlu ile birlikte Musa Uzunlar, Emre Kınay, Simay Barlas ve de Pamir Pekin’in başrollerini paylaşmış olduğu Bir Annenin Günahı adlı dizi ilk 3 bölümüyle reyting konusunda çok iyi bir sınav vermeyi başaramadı. Oyunculuk performanslarının hususunda başroller olmasa dahi, yan karakterlerde yer alan inişli çıkışlı durumlar ise çok büyük bir eleştiri konusu olmuş idi.

Kanal D’nin Cumartesi günlerinde genel olarak komedi yapımlarının yayınlanıyor olmasından dolayı dram projesini ortaya sürmüş olması aslında çok iyi bir taktik gibi görünüyor olsa da reytingler çokta öyle söylememekte. Kuzey Yıldızı adlı dizinin yanı sıra Gönül Dağı adlı dizi ve de Sen Çal Kapımı adlı dizinin kemik izleyici kitlesini oluşturmuş olmasına rağmen Bir Annenin Günahı adlı dizinin bu şekilde bir durumu halen kesin bir şekilde oluşmuş değil.

Bir Annenin Günahı adlı dizi 4. bölümü ile birlikte bu akşam ekranlardaki yerini almış olacak. İlk 3 bölümde gelmiş olan reytingleri tatmin edici olmadığından dolayı da 4. bölümle alakalı sonuçlar çok fazla merak edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.