Sen Çal Kapımı adlı diziye yeni bir karakter gelecek

Sen Çal Kapımı adlı diziye yeni bir karakter gelecek

56

Cumartesi günlerinde Fox TV ekranı üzerinde yayınlanmaya devam eden Sen Çal Kapımı isimli dizi, başarılı performanslarına en yeni günü içerisinde de devam etmekte.

 

Cumartesi günlerinde Fox TV ekranı üzerinde yayınlanmaya devam eden Sen Çal Kapımı isimli dizi, başarılı performanslarına en yeni günü içerisinde de devam etmekte. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin hikayesi de çok daha fazla genişlemekte

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta İlayda Çevik’in Balca Koçak adlı karakterle diziye katılmış olması çok önemli bir gelişme şeklinde dikkat çekmeyi başarmıştı. Eda ile birlikte Serkan arasına girmesi konusunda beklenti bulunan karakter, dizinin gidişatını da çok büyük bir ölçüde değiştirmiş olacak.

Romantik komedi türünde bulunan yeni bölümleri ise bundan böyle daha fazla renkli olacak. Şimdilerde ise çok daha yeni bir karakterin diziye dahil olacağı ortaya çıkmış durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılırsa, babaanne karakteri de yolda. Meraklı bir şekilde beklenmekte olan karaktere can verecek oyuncu da kesinleşti.

Ayşegül İşsever, Semiha adına sahip olan babaanne karakterine can veriyor olacak. Eda ile birlikte Ayfer’le görüntü açısından da çok daha uyumlu bir oyuncunun seçilmiş olması hemen dikkatleri çekmiş oldu. ‘Eniştemizi üzme’ şeklinde bir yorum bırakmış olan diziye hayran olanlar Serkan Bolat’ın işinin bundan sonra daha da zor olduğunu düşünmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.