Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide bir veda daha

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide bir veda daha

87

ATV ekranları üzerinde izleyenlerle perşembe akşamları buluşmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi üçüncü sezonuyla yoluna devam etmekte.

 

ATV ekranları üzerinde izleyenlerle perşembe akşamları buluşmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi üçüncü sezonuyla yoluna devam etmekte. Dizi içerisindeki başrol oyuncuları arasında yer alan Vahide Perçin, 71. bölümde yaşamını yitiren Hünkar Yaman adlı karakterin sonrasında diziye veda etmiş ve sakin durumda devam eden yaşamına geri dönüş yapmıştı.

Reytingleriyle fazlasıyla başarılı bir sezon daha geçirmekte olan, birincilikleri hiç bir kimseye bırakmamakta olan ATV dizi içerisinde çok daha yeni bir ayrılığın sesleri mevcut. Züleyha ile birlikte Yılmaz, nihayet çocukları da alarak kaçma planlarını gerçekleştirmiş oluyor. Demir, yalnız kalmış oluyor ancak söz konusu bu kaçış Yılmaz’ın da sonu olacak gibi gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova isimli dizinin 77. bölümle alakalı fragmanı yayınlanmış durumda. 16 Aralık gününde Yılmaz isimli karakterin vedasına daha fazla yakınlaşmış durumda bulunacaksınız. Züleyha ile birlikte Yılmaz, araçla gittikleri esnada kaza yapmaktalar. Şarampole yuvarlanmış olan aracın içinden Yılmaz’ın hiç bir şekilde sağ çıkmaması konusunda bir beklenti var.

Zaten Uğur Güneş ise ardımızda bırakmış olduğumuz hafta set içerisindeki bütün çekimleri tamamladı ve Adana ilinden tamamen ayrıldı. Yani ünlü durumdaki oyuncu bundan böyle dizi içerisinde değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.