ATV ısrar etmesine rağmen olmadı

ATV ısrar etmesine rağmen olmadı

20

Televizyon ekranları üzerine binbir emekle gelmiş olan diziler, beklenen reytingi almayı başaramadıklarından dolayı bazıları sadece bir kaç bölümün ardından yayından kaldırılmakta.

 

Televizyon ekranları üzerine binbir emekle gelmiş olan diziler, beklenen reytingi almayı başaramadıklarından dolayı bazıları sadece bir kaç bölümün ardından yayından kaldırılmakta. Dizilerden bazıları da kanalların sabırlı bir şekilde bekleyişinin yanı sıra arkasında durmasından dolayı bir müddet daha ekran üzerinde kalma şansını bulmuş oluyor.

Fakat bazen ne yapılır ise yapılsın dizilerden beklenmekte olan geri dönüş alınması başarılamıyor. Bu söz konusu dizilerden bir tanesi de Maria İle Mustafa adlı dizi. Jessica May’in yanı sıra Hilmi Cem İntepe gibi çok başarılı durumda bulunan iki tane genç oyuncunun yanında usta oyunculardan biri olan Tamer Levent’in de rol almış olduğu söz konusu yapım, ne kadar üzücüdür ki bir müddettir reytingleriyle alakalı problem yaşamaktaydı.

Geçmiş olduğumuz akşam 15. bölümüyle ekranlarda yer alan dizinin reytingleri tekrar fazlasıyla düşük gelmiş oldu. Başlamış olduğu günden bu zamana kadar reytingleri hiç bir şekilde düzelmemiş olan bu dizinin AB grubu ile birlikte ABC1 grubu içerisinde fazlasıyla düşük oranlarına uzun bir zaman katlanmış olan ATV kanalı, yalnızca total grubundaki bir miktar yükselişine umut bağlamış durumdaydı ancak beklenen ilgiyi görmeyi başaramadı ve 3’lü oranlar içerisindeki total performansının ardından da final kararı verilmiş oldu!

Aslına bakılırsa bir çok kanalın yapmadığını yapmış olan ATV kanalı, dizisinin arkasında durmaya devam etti ve tam tamına 15 bölüm süresince sabırlı bir şekilde bekledi. Lakin gelen en son reytinglerin sonrasında yapılabilecek herhangi bir şey kalmadı ve sonunda da final kararı alınmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.