Tamer Karadağlı ekranlara geri dönecek

Tamer Karadağlı ekranlara geri dönecek

95

Uzun seneler boyunca televizyon ekranlarında Tamer Karadağlı’yı Taşfırın erkeği Haluk adlı karakterle izlemiş olanlar, yeni dizisi için çok fazla şaşırmış olacak..

 

Uzun seneler boyunca televizyon ekranlarında Tamer Karadağlı’yı Taşfırın erkeği Haluk adlı karakterle izlemiş olanlar, yeni dizisi için çok fazla şaşırmış olacak.. Çocuklar Duymasın adlı dizi herkesin aklında iz bırakmış oldu ve Karadağlı, şimdilerde ise yeni karakteriyle Haluk adlı karakterden çok daha değişik bir rolle izleyicileriyle buluşma konusunda hazırlık yapıyor.

Ünlü oyuncu intagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde yeni dizisini duyurmuş durumda. Oyuncu, çok daha yeni bir kadroyla çekimlerine devam edilmeye hazırlanan Savaşçı adlı dizinin ekibine katılmış durumda. Berk Oktay ile birlikte Gaye Turgut Evin gibi iki tane önemli ismin farklı dizilere geçmiş olduğu bu günler içerisinde, Limon Yapım şirketi aracılığıyla Savaşçı adlı dizinin hazırlıkları sürüyor.

Savaşçı adlı dizinin yeni karakteri Göktürk Albay karakteriyle Tamer Karadağlı çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmuş olacak. İlk dört tane sezonu Fox TV kanalı içerisinde pazar günlerinde çok büyük bir ilgi görmüş bulunan dizi, pandemiden dolayı çekilmiş olan ancak yayınlanmayan üç tane stok bölümle beraber beşinci sezona başlangıç yaptı. Fakat yeni sezon çekimlerinden önce yaşanmış olan türlü krizlerden dolayı ekip bir araya gelmeyi başaramadı.

Ayrılmış olan isimlerin ardından da yeni bir kadro kurulması hususunda adımlar atılmış oldu. Şimdi ise söz konusu bu adımların bitirilmek üzere olduğu ortaya çıkmış oldu. Tamer Karadağlı’nın söz konusu diziye katılım gerçekleştirmesi de yeni ekibin bayağı bir dikkat çekecek olduğunu anlatmaya yetmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.