Bu Benim Hikayem adlı diziye Göksün Büyükkahraman sürprizi

Bu Benim Hikayem adlı diziye Göksün Büyükkahraman sürprizi

89

Exxen adına sahip yeni dijital platform üzerinde yayınlanmaya hazırlanan Bu Benim Masalım adlı dizi, Aleyna Tilki’nin dizisi şeklinde anılmaya devam ediyor.

 

Exxen adına sahip yeni dijital platform üzerinde yayınlanmaya hazırlanan Bu Benim Masalım adlı dizi, Aleyna Tilki’nin dizisi şeklinde anılmaya devam ediyor. Genç ve başarılı şarkıcıyla beraber söz konusu bu proje içerisinde Survivor yarışma programında birinci olmayı başaran Cemal Can da başrolü paylaşıyor olacak.

1 Ocak 2021 tarihi içerisinde açılması konusunda beklentiler bulunan Exxen adlı platformun iddialı dizileri arasında yer alan Bu Benim Masalım adlı dizinin kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Söz onusu diziye yeni katılmış olan bir isim de Göksun Büyükkahraman olarak açıklandı. Tiyatro oyunlarıyla tanınırlık elde eden 1995 senesinde dünyaya gelen Büyükkahraman eğitimini de Craft Tiyatro içerisinde tamamlayarak üç seneden beri de farklı oyunlarda görev almaya devam etti.

Killology ile birlikte Kalp adlı tiyatro oyunları içerisinde Koreograf pozisyonunda yer almış bulunan Büyükkahraman, Evlat adına sahip Şükran Ovalı ile birlikte Onur Saylak’ın da yer almış olduğu çok özel bir projenin de yardımcı yönetmenliğini yapmakta. Yeşil Arabalar Günü adına sahip oyun üzerinde de asistan olarak yer alan Büyükkahraman, tiyatro sahnesi üzerinde başlamış olduğu oyunculukla alakalı deneyimini, şimdilerde ise dizi setlerine taşımış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.