Savaşçı adlı dizide bir ayrılık daha

Savaşçı adlı dizide bir ayrılık daha

44

Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle tam tamına dört sezon boyunca buluşmuş olan Savaşçı adlı dizi, beşinci sezon için 3 stok bölümle bir başlangıç yaptı ancak meydana gelen problemlerden dolayı çekimlere bir türlü başlanabilmiş değil.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle tam tamına dört sezon boyunca buluşmuş olan Savaşçı adlı dizi, beşinci sezon için 3 stok bölümle bir başlangıç yaptı ancak meydana gelen problemlerden dolayı çekimlere bir türlü başlanabilmiş değil. Daha sonraki süreç içerisinde Berk Oktay ile birlikte Gaye Turgut Evin gibi çok başarılı iki tane başrol oyuncusunun kadrosundan ayrılmış oldukları yönünde açıklamalarda bulundukları Savaşçı adlı dizide tekrar oyunculardan bazılarının ayrılık haberleri arka arkaya gelmiş oldu.

Gökçen adlı karaktere can veren Elit Andaç Çam’ın yanı sıra, Astsubay Demir Döğer adlı karakterle Ogeday Girişken’in de yapımdan ayrılmış olduğu konusunda açıklamalar yapılmıştı. Bu haberlerin hemen ardından Ayça adlı karaktere can veren Feyza Sevil Güngör’ün de söz konusu ekibe veda etmiş oldu. En son ayrılık haberi de Velid adlı karaktere can veren Kayıhan Kızılırmak tarafından duyurulmuş oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncu, bütün ekibe teşekkür edip, tam olarak 57. bölüm içerisinde dahil olduğu söz konusu dizinin yeni dönemi içerisinde yer almayacak olduğu duyurusunda bulundu.

1982 senesi içerisinde Afyon ilinde dünyaya gelen Kayıhan Kızılırmak, ayrılıkla alakalı nedenini net bir şekilde belirtmemiş olsa da hukuki süreç başlatmış olduğu konusunda bir duyuru paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.