Savaşçı adlı diziyi bekleyenlere müjde

Savaşçı adlı diziyi bekleyenlere müjde

36

Her şeyin daha öncesinde müjde olarak nitelendirilebilecek gelişme hazırlıkların yavaş yavaş bitirilmeye yaklaşmış bulunması.

 

Her şeyin daha öncesinde müjde olarak nitelendirilebilecek gelişme hazırlıkların yavaş yavaş bitirilmeye yaklaşmış bulunması. Ekibin 25 Aralık tarihi içerisinde yeni sezonla alakalı fragmanı çekme amacıyla buluşması konusunda bir beklenti var. Dizide yer alan ekip Eskişehir iline geçti ve çekimlerle ilgili olarak son hazırlıklar yapılmakta.

Sarp Levendoğlu söz konusu dizideki başrolünde yer alacak. Yani bir açıdan Berk Oktay’dan boşalmış olan o yeri, ünlü durumda bulunan oyuncunun dolduracak olduğu ortaya çıkmış durumda. Haydar Bozkurt ismine sahip karakter zaten dizi hayranlarının tarafından çok sevilen bir karakterdi. Onun önderliğiyle yeni hikaye tekrardan çok fazla ilgi görür. Süleyman Çobanoğlu’nun söz konusu dizi içerisinde Türeyiş Destanı’nın işlenmesi konusunda bir karar verildi.

Savaşçı adlı dizinin toplamda 99 bölümü yayınlanmış oldu. Ekrana gelmeye başladığı günden bu zamana kadar kemik bir izleyici kitlesine hitap etmeye devam etti. Reytingleri ise fazlasıyla iyi bir durumdaydı ve son üç sezon içerisinde ekranlarda yer almış olan dört tane asker dizisinin arasında çok uzun bir zaman boyunca ayakta kalmayı başaran tek yapım olarak öne çıkmış oldu. Savaşçı adlı dizi Limon Film imzasına sahip özel bir yapım. Savaşçı adlı dizinin 4 sezon devam eden çekimlerin gerçekleştiği zamanda, yapımcıyla oyuncuların arasında çok sık bir şekilde ödemelerin yanı sıra şartlarla alakalı bir takım anlaşmazlıklar da yaşamış oldu ve bu durumlar haberlere de yansımış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.