Songül Öden’in yeni dizisi çok iddialı

Songül Öden'in yeni dizisi çok iddialı

32

Exxen platformu üzerinde yayınlanacağı açıklanan Şeref Bey adı diziyle ilgili oyuncular da bayağı bir heyecanlı durumda.

 

Exxen platformu üzerinde yayınlanacağı açıklanan Şeref Bey adı diziyle ilgili oyuncular da bayağı bir heyecanlı durumda. Aynı şekilde izleyecek olanlar da bu yeni projenin kadrosunu gördüklerinde hem çok şaşırmakta hem ise fazlasıyla iddialı bir işin geleceğini hemen anlamış oluyor.

Öden, instagram hesabı üzerinden diziyle ilgili afişini paylaştı ve ‘Bir engeliniz yoksa bu deliler yakın bir zamanda evinize gelecek’ ifadelerine yer vererekte çok iddialı bir sunum gerçekleştirdi. Pekala kadro içerisinde kimler yer alıyor?

Haluk Bilgiler’in yanı sıra Ertan Saban ile birlikte Devrim Yakut, Ecem Uzun, Serhat Kılıç, Beyti Engin, Ahmet Rıfat Şungar ve Erdem Kaynarca söz konusu dizinin kadrosunda yer alacak isimlerden.

2021 senesi içerisinde yayınlanması konusunda planlar yapılan söz konusu dizide, yaşamı adeta kaosa dönmüş olan bir adamın hikayesi ele alınmış olacak. Dizinin yapımcı koltuğnda Most Productions şirketi yer alırken, Yönetmen koltuğunda da Onur Ünlü yer alacak.

Songül Öden hayranı olanlar da yapmış oldukları yorumlar içerisinde ünlü durumda bulunan oyuncuyu yeni bir karakterle izleyecek durumda bulunmanın mutluluğunu açıkça ifade ederken, bu söz konusu kadrodan da fazlasıyla harika bir iş çıkacak olduğunu düşündüklerini ifade ettiler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.