Keremcem’in yeni dizisi kesinleşmiş durumda

Keremcem'in yeni dizisi kesinleşmiş durumda

113

Ekranlara son olarak Kimse Bilmez adlı diziyle beraber gelmiş olan Keremcem’in çok daha yeni bir diziyle ilgili olarak kamera karşısına geçme konusunda hazırlık yaptığı bilgisine ulaşıldı.

 

Ekranlara son olarak Kimse Bilmez adlı diziyle beraber gelmiş olan Keremcem’in çok daha yeni bir diziyle ilgili olarak kamera karşısına geçme konusunda hazırlık yaptığı bilgisine ulaşıldı. Şarkıcıyla alakalı kimliğinin yanı sıra oyunculuğundan dolayı da hayranlarının meraklı bir şekilde izlemekte olduğu oyuncu, bir müddettir ekranda yer almıyordu. Yeni gelecek dizisiyle alakalı bilgiler de gelmeye başlamış oldu.

Ancak Keremcem’in söz konusu bu yeni televizyon ekranlarında değil, dijital platformlar içerisinde yayınlanıyor olacak. Acun Ilıcalı’nın Ocak ayında yayın yaşamına başlayacağı açıklanan yeni platformlarından Exxen’e özel çekimleri yapılacak bir dizide yer alacak.

Diziyle alakalı olan detayları Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Buna bakılır ise, 1 Ocak tarihi içerisinde yayını başlayacağı açıklanan Exxen adlı platformla alakalı çekilecek söz konusu dizinin adı da Yetiş Zeynep olarak öne çıkacak. Keremcem’le beraber Aslı Bekiroğlu da başrollerde yer almakta. Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu’nun yapmış olduğu söz konusu dizinin çekimleri başlamış durumda.

Bir çok dizinin yanı sıra sinema filminin plato şeklinde kullanmaya devam ettiği İstanbul ilinde yer alan Beykoz Kundura Fabrikası içerisinde yapılmaya devam ediyor çekimler. Yetiş Zeynep adlı dizi içerisinde Keremcem, altı tane çocuğa sahip bir babayı oynamaktayken, Aslı Bekiroğlu ise dadıyı oynuyor olacak. Bu esnada Keremcem’in dizi içerisindeki eşini de Ece Dizdar canlandırıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.