Hercai adlı dizideki değişim herkesi şaşırtacak

Hercai adlı dizideki değişim herkesi şaşırtacak

25

Atv kanalında Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Hercai adlı dizi, yeni sezon içerisinde yoluna emin adımlar ile devam etmekte ancak kulislere düşmekte olan bir bilgi izleyen herkesi çok fazla şaşırtacak olabilir.

 

Atv kanalında Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Hercai adlı dizi, yeni sezon içerisinde yoluna emin adımlar ile devam etmekte ancak kulislere düşmekte olan bir bilgi izleyen herkesi çok fazla şaşırtacak olabilir. İlk iki sezon içerisinde fırtınalar estirmekte olan diziye karşı ilgi, üçüncü sezon başlarken sürekli olarak düşüş gösteren, son haftalar içerisinde de hikayesinde yer alan değişikliklerden dolayı reytingleri yükseltmeyi başarmış idi.

Akın Akınözü ile birlikte Ebru Şahin’in başrollerinde oynamakta oldukları söz konusu dizinin hikayesine ilave edilen heyecanlı gelişmeler ile beraber Total kategorisindeki yükselişi devam etmekte. AB kategorisi içerisinde talep edilen reytingi yakalamayı başaramamış olsa bile Total kategorisindeki gidişatı kanalın da yüzünü güldürmeye devam etti.

Lakin gelmiş olan bir bilgiye bakılırsa, diziyle alakalı bir gün değişikliği yapılacak olmasının söz konusu olduğu ortaya çıkmış bir durumda. Reyyan ile birlikte Miran aşkını çok fazla sevmekte olan ve diziyi meraklı bir şekilde izlemekte bulunan kitle, Cuma günleri yayınlanmasına fazla alışmıştı ancak alınmış olan en son kararla Hercai adlı dizinin Pazar gününe alınması söz konusu olmuş bir durumda.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden son dakika şeklinde paylaşmış olduğu kulis bilgisine bakılırsa, söz konusu dizinin yayın günü değiştirilmiş oldu ve Cuma gününden Pazar gününe alınmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.