İyi Aile Babası’nın reyting düşüşü şaşırttı

İyi Aile Babası'nın reyting düşüşü şaşırttı

42

Kanal D ekranları üzerinde izleyiciler ile Perşembe günlerinde buluşmaya devam eden İyi Aile Babası ismine sahip düşünün düşüşü o denli hızlı bir şekilde ve çok sert oldu ki, herkes adeta şaşkına dönmüş durumda.

 

Kanal D ekranları üzerinde izleyiciler ile Perşembe günlerinde buluşmaya devam eden İyi Aile Babası ismine sahip düşünün düşüşü o denli hızlı bir şekilde ve çok sert oldu ki, herkes adeta şaşkına dönmüş durumda. Kadronun fazlasıyla iyi bir durumda bulunmasına karşın, repliklerin çokta ilgi görmemekte olduğu komedi dizisinin dört bölümünün reyting sonuçları fazlasıyla fena gelmiş durumda.

Dizideki ilk bölüm aslında çok iyi rakamlar almayı başarmıştı. Fakat hemen ardından düşüş başlamış oldu ve gelinmiş olan son vaziyette reytingler bütün kategoriler içerisinde ikinin altına gerilemiş oldu. Bütün bu yaşanmış olanlar da ibretlik bir manzara şeklinde açıkça gözler önüne serilmiş oldu. Dram filmlerinin fazlasıyla ağırlıklı bir şekilde yer almakta olduğu perşembe günleri fazlasıyla iddialı gibi başlamış olan İyi Aile Babası, tam bir şekilde hazır hale gelmemesinin hatasını çekmekte.

Diziye beşinci bölüm itibariyle Birol Güven imzası gelmiş olcak. Çocuklar Duymasın adlı dizinin yanı sıra Seksenler adlı dizi gibi çok önemli projelere de imzasını atmayı başaran Birol Güven, senaryoyu devralacak. Bu aslında fazlasıyla önemli bir gelişmedir. Fakat ilk 4 bölümle beraber zaten ölü bir şekilde doğmuş durumda bulunan bir tane yapımı Birol Güven’in tekrardan ayağa kaldırmış olması da fazlasıyla zor bir konudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.