Sen Çal Kapımı adlı diziye gelecek karakterle ortalık renklenmiş olacak

Sen Çal Kapımı adlı diziye gelecek karakterle ortalık renklenmiş olacak

95

Fox TV kanalı üzerinde Cumartesi günlerinde yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı adlı dizi, romantik komedi türünden dolayı ekranın en çok sevilen projelerinden bir tanesi.

 

Fox TV kanalı üzerinde Cumartesi günlerinde yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı adlı dizi, romantik komedi türünden dolayı ekranın en çok sevilen projelerinden bir tanesi. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin’in başrollerini paylaşmakta olduğu söz konusu dizide heyecan hiç bir şekilde sona ermiyor. Yeni katılmış olan karakterlere bir kişi daha ilave edilmiş olacak. Üstüne üstlük bu sürpriz durumda bulunan isim, diziye çok farklı bir renk getirmiş olacak.

Yapımını ise MF Yapım şirketinin üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğu içerisinde Altan Dönmez’in oturmakta olduğu ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun yazmış olduğu ‘Sen Çal Kapımı’ adlı diziye çok daha yeni bir isim dahil olmuş durumda.

Şef Alexander Zucco adlı karaktere can verecek sevilen oyunculardan Hakan Karahan, dizinin 24. bölümü itibariyle FOX ekranları içerisinde yer alacak.

Kırklı yaşlarının orta dönemlerinde, çok karizmatik bir durumda ve kültürlü bir insan olan Şef Alexander aynı zaman içerisinde Michelin yıldızına sahip fazlasıyla da ünlü bir şef. Türkiye ile birlikte Anadolu mutfağına fazlasıyla ilgili durumda bulunan bu şefin Türkiye ziyaretleri esnasında sohbet etmiş olduğu pazarcılar, esnaf lokantası işletmecilerinin sayesinde Türkçesi de çok fazla gelişmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.