Savaşçı adlı diziye yeni bir transfer

Savaşçı adlı diziye yeni bir transfer

18

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezon çekimleriyle alakalı hazırlıklar da hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte.

 

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezon çekimleriyle alakalı hazırlıklar da hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte. Uzun bir zamandan beri diziden gelecek haberi beklemekte bulunan izleyiciler, bir çok oyuncunun ayrılma kararı almasının sonrasında Savaşçı adlı dizinin akıbetini çok fazla merak etmekteydi.

Bir taraftan diziden ayrılanlar olduğu gibi yeni katılmış olan isimler de açıklanmaya başlamış durumda. Berk Oktay’ın yerine başrol içerisinde yer alacağı açıklanan isimlerden Ekin Mert Daymaz ‘la anlaşma yapıldığı bilgisine ulaşıldı. Kemik kadro içerisinde yer alan Murat Serezli ile birlikte Sarp Levendoğlu’nun yanında diziye Tamer Karadağlı’nın da dahil olduğu bilgisine ulaşılmıştı.

Eskişehir ili içerisinde çekimlerinin devam edeceği açıklanan diziye ayrıca son olarak ‘Adını Sen Koy’ adlı günlük diziden tanınırlık elde etmiş olan Erkan Meriç ile birlikte Yeşilçam filmlerinin ünlü isimlerinden biri olan Ediz Hun’un da katılmış olduğu bilgisine ulaşılmıştı.

Kadrosu yenilenmiş olan diziye bir kişinin daha katıldığı ortaya çıktı. Limon Film imzasına sahip olan diziye katılmış olan ismi de ünlü Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu. Savaşçı adlı diziye en son katılmış olan isim de Anıl Tetik olarak öne çıktı. Oyuncu en son ise TRT1’de ekranlara gelen Tek Yürek adlı dizide Yusuf karakteriyle ekrana gelmiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.