İyi Aile Babası adlı dizinin adı değişti

İyi Aile Babası adlı dizinin adı değişti

30

Kanal D adlı kanalın yeni komedi dizilerinden biri olan İyi Aile Babası, reytingleri ile birlikte kanalın yüzünü çok fazla güldürmemekteydi.

 

Kanal D adlı kanalın yeni komedi dizilerinden biri olan İyi Aile Babası, reytingleri ile birlikte kanalın yüzünü çok fazla güldürmemekteydi. Perşembe günlerinde yayınlanmış olan dizinin reytingleri, karşısında yer alan güçlü dizilerle mücadele etme amacıyla çokta iç açıcı bir durumda değil. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde dizinin senaristinin değişmiş olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Bir çok komedi dizisine imzasını atmış olan Birol Güven’in yeni senarist olarak öne çıktığı bilgisine ulaşılmıştı.

Dizinin şu zamana dek dört bölümü yayınlanmış oldu. Beşinci bölümün ardından da Birol Güven söz konusu diziye şekil vermiş olacak. İyi Aile Babası adlı dizinin senaryosunu yazmaya başlamış olan Birol Güven’le beraber farklı bir değişim de çok büyük bir dikkat çekmiş oldu!

Daha öncesinde hazırlık aşamalarında dizilerin adlarının değişmiş olduğuna tanık olmuştuk ancak varolan, halen yayında bulunan bir tane dizinin adının değişmesine de ilk defa tanıklık etmiş olacağız! Gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, İyi Aile Babası adlı dizinin beşinci bölümle beraber adının değişmesine vurgu yapmakta olan özel bir mesajıyla sosyal medya üzerinde de dikkat çekmiş oldu. Dizinin adı ise artık Babam Çok Değişti olarak karşımıza çıkacak!

İyi Aile Babası adına sahip olan dizi de bu dizilerle yarışma konusunda çok fazla zorlanmıştı. Adı değişmekte olan dizinin senaryosu da değişikten sonra bakalım ki durum tam olarak ne olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.