Pelin Karahan’ın sinema projesinin çekimleri tamamlandı

Pelin Karahan'ın sinema projesinin çekimleri tamamlandı

50

3 seneden daha uzun bir zaman boyunca setlerden uzakta kalmış olan Pelin Karahan, arka arkaya çok daha yeni projelerle ortaya çıkıp hayranlarını mutlu etmeyi sürdürüyor..

 

3 seneden daha uzun bir zaman boyunca setlerden uzakta kalmış olan Pelin Karahan, arka arkaya çok daha yeni projelerle ortaya çıkıp hayranlarını mutlu etmeyi sürdürüyor.. Ünlü durumda bulunan oyuncu, Dalgalar ve İzler adına sahip sinema filmiyle alakalı olarak sete çıkmış idi. Dört hafta içerisinde çekimler tamamlanmış oldu.

Pelin Karahan, sinema filmlerinin yanında çok yakın bir zamanda Kıbrıs’a gidip yeni dizisinin seti içerisinde yeni ekip arkadaşlarıyla da buluşmuş olacak. Hem çok heyecanlı bir durumda hem ise enerjik durumda bulunan oyuncu, çalışmayı fazlasıyla özlemiş olduğunu da her haliyle belli etmekte. Sinema filminin çekimleri içerisinde ekibi enerjisiyle şaşırtmış olan oyuncu, yeni diziyle alakalı çalışmasını da çok büyük bir sabırsızlıkla beklemekte.

Kıbrıs Ada Kışı adlı dizi içerisinde Ahmet Kural’ın yanı sıra Serkan Çayoğlu’yla beraber başrolde yer alacağı bilinen Pelin Karahan, Kıbrıs Türk halkının 1964 senesi ila 1974 senelerinin arasında yaşamış olduğu ölüm kalım mücadelesinin de detaylarını ekranlara net bir şekilde taşıyacak hikaye üzerinde izleyenlere çok daha değişik duygular yaşatmış olacak.

Dalgalar ve İzler adına sahip sinema filminin çekimlerinin tamamlanmış olduğunu instagram hesabı üzerinden duyurmuş olan oyuncu, proje içerisinde kendisine eşlik etmekte olan çocuk oyunculardan Damla Alibeşe’ye de dikkat çekip, çok harika bir mesaj vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.