Sen Çal Kapımı adlı dizide efsane bir ayar

Sen Çal Kapımı adlı dizide efsane bir ayar

39

Sen Çal Kapımı isimli dizi Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi günlerinde buluşmayı sürdürüyor. Dizinin otuzüçüncü yeni bölümü içerisinde neler yaşanacak olduğuyla alakalı detaylar da gelmeye başlamış oldu.

 

Sen Çal Kapımı isimli dizi Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi günlerinde buluşmayı sürdürüyor. Dizinin otuzüçüncü yeni bölümü içerisinde neler yaşanacak olduğuyla alakalı detaylar da gelmeye başlamış oldu. 27 Şubat tarihinde yayınlanacağı açıklanan yeni bölüm içerisinde Serkan ile Eda’nın çiçekçide gerçekleştirmiş oldukları muhabbetleri dikkatleri çekmiş oldu.

Yalnızca son 1 senesini hatırlamamakta olan Serkan’a Eda’nın vermiş olduğu ayarlar, izleyen herkesi gülümsetmekte. Dizinin 33. yeni bölümüyle alakalı fragmanda Eda’nın şu ayarları izleyen herkesin hoşuna gitmiş oldu: ‘Son 1 sene yüzünden sen taş devrine dönmüş oldun. Gülmüyorum (Serkan). Gülmeyi de benle beraber öğrendiğinden dolayı bunu da unutman normal.’

Diziye hayran olanlar da artık senaristlere çağrıda bulunmaktan yorulmuş durumda. Serkan’ın hafızasının bundan böyle yerine gelmesinin gerekli olduğu, konunun fazlasıyla uzatılmakta olduğunu ve sıkılmaya başlamış olduklarını belirten Sen Çal Kapımı adlı dizinin hayranları, ‘Yeter fazlasıyla uzamaya başladı bu Serkan’ın unutkanlığı’ ifadeleriyle yorumlar bırakmakta.

Bige Önal’ın can vermiş olduğu Selin adlı karaktere yönelik izleyenlerin rahatsızlığı da halen sürüyor. Serkan’ın sürekli olarak Eda’nın peşinden gidiyor olması ve Selin’in ise onları seyretmesine değinmekte olan dizinin hayranları, ‘Serkan hatırladıktan sonra Selin’in yüz ifadesini görmeyi istiyorum’ şeklinde yorumlarda bulunuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.