Hercai adlı dizide yavaş yavaş finale gidiliyor

Hercai adlı dizide yavaş yavaş finale gidiliyor

24

Pazar günlerinde yayınlanmakta olan dizilerin reyting sonuçları gelmiş durumda. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri ekranlarda dört tane dizi mevcuttu ve sonuçlar ise pek çok farklı mesaj vermekte.

 

Pazar günlerinde yayınlanmakta olan dizilerin reyting sonuçları gelmiş durumda. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri ekranlarda dört tane dizi mevcuttu ve sonuçlar ise pek çok farklı mesaj vermekte. Bu söz konusu mesajlardan en önemli olanı ATV ekranı üzerinde yayınlanmaya devam eden Hercai adlı dizinin yeni gününü sevmemiş olduğu ve izleyenlerini konsolide etmeyi başaramamış olduğu hususu öne çıkmakta.

Total grubunda cuma günlerinde fazlasıyla güçlü durumda bulunan dizi, bundan böyle bu hususta o denli de iddialı olmayı başaramıyor.. Akıncı adlı dizinin gelmesiyle beraber Cuma günlerine kaydırılmış olan dizinin adına bu değişiklik hiçte iyi sonuçlar getirmiş değil. Dizinin total grubunda 6’lı oranlara kadar yükselmiş olduğu bu sezon içerisinde görülmüş oldu ve tam da yükselişle alakalı süreç devam etmekteyken bu değişiklik gerçekleştirildi.

Fakat Hercai adlı dizinin hayranları Pazar gününü sevebilmiş değil ve söz konusu diziye yeni gününde destek vermemekte olan çok önemli bir kitle oluşmuş durumda. Hercai adlı dizinin 4’lü rakamlara kadar total grubunda gerilemiş olması çok önemli bir durumdur. Zira, bunun altına sarkacak olursa yani 3’lü rakamlara geri dönüş yapacak olusa bu vaziyette dizinin Mayıs ayı içerisinde final yapacak olması da nerdeyse kesinleşmiş olur.

AB ile birlikte ABC1 performansları da fazlasıyla zayıf durumda bulunan dizinin adına total grubunda kaybedilmekte olan her reyting final hususunu öne çıkartmış olacaktır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.