Sen Çal Kapımı adlı dizide karar çıkmış durumda

Sen Çal Kapımı adlı dizide karar çıkmış durumda

33

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cumartesi günlerinde buluşmaya devam eden Sen Çal Kapımı adlı dizinin şu zamana dek 32 bölümü paylaşıldı.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle Cumartesi günlerinde buluşmaya devam eden Sen Çal Kapımı adlı dizinin şu zamana dek 32 bölümü paylaşıldı. Son haftalar içerisinde izleyenleri rahatsız etmekte olan bazı gelişmeler yaşanmaktaydı. Dizinin reytinglerinin de gerilemeye başlamasına sebep olan bu husus, Serkan ile birlikte Eda ayrılığı idi.. Hafızasını yitirmiş olan Serkan’ın Eda’yı anımsamaması ve Selin’le evlenme konusunda bir karar almış olması herkesi şoke etmeye başlamıştı.

Hikayenin iki tane karakterinin ayrılığı noktası üzerinde ilerlemekte olduğu dönem içerisinde eleştiriler de arka arkaya gelmiş oldu. Dizi hayranı olanlar bundan böyle aşk görmeyi talep ettiklerini ve hafıza kaybıyla alakalı durumun uzun sürmüş olduğunu ifade eden yorumlarla senaristlere pek çok farklı mesaj yollamış idi. Nihayet bu tepkiler de yeni bir sonuca ulaşmış oldu.

Sen Çal Kapımı adlı dizinin 33. bölümü üzerinden yayınlanmış olan üçüncü fragman Serkan’la Eda’nın bundan böyle ayrılıklarının sona ereceğini, senaristlerin söz konusu bu ikiliyi tekrardan birleştirme kararı almış olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin yeni bölümü üzerinde hem Deniz’in Eda’yı sevmekte olduğunu söylemiş olması herkesi çok fazla şaşırtacak hem ise Serkan ve Eda’nın öpüşmeye başlayıp, tekrardan aşklarını ilan etmesiyle de mutlu olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.