Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi sona doğru gitmekte

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi sona doğru gitmekte

79

Perşembe günlerinde ATV ekranı üzerinde yayınlanmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin çok büyük bir izleyici kitlesi mevcut.

 

Perşembe günlerinde ATV ekranı üzerinde yayınlanmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin çok büyük bir izleyici kitlesi mevcut. İki haneye sahip reytingler almayı başaran yapım, fazlasıyla güçlü bir hikayenin yanı sıra oyunculuk performanslarına da sahip olmasıyla öne çıkıyor. Prodüksiyon ise olabileceğinin en iyilerinden bir tanesi.. Yani dizi içerisinde hiçbir problem yok. Pekala niçin sona doğru gitmeye başladı…

3 sezondan beri ekran üzerinde kemik bir izleyici kitlesi oluşturmuş olan ve bunu da devamlı olarak peşinden koşturmayı başaran bir dizidir bu.. ATV kanalının da en iddialı projelerinden bir tanesi. Tabii ki de final yapması o kadar da kolay değil.. Ancak farklı bir gerçek mevcut. O ise bundan böyle hem ekibin hem ise dizide yer alan oyuncuların hem de hikayenin yorulmaya başlamış olması.. Benzeyen bir durumu Çukur adlı dizide de görebilirsiniz. Bundan böyle yorulmayla alakalı belirtiler ortaya çıkmış, oyunculardan bazıları da veda etmek istemiş ya da kısa zaman için dizi içerisinde yer almama konusunda tercihte bulunmuştu.

Aslına bakılırsa benzeyen bir durum Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi için de geçerli bir halde. Adana ili içerisinde fazlasıyla yoğun bir set ortamı içerisinde çalışmakta olan Vahide Perçin, sağlık problemlerinden dolayı ve artık söz konusu bu tempoyu kaldıramadığından dolayı ayrılmak zorunda kalmıştı. Benzeyen bir biçimde Uğur Güneş’in ayrılığı içerisinde de oyuncunun bırakmayı talep etmesi yatmaktaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.