Son Yaz adlı dizinin akıbeti kesinleşti

Son Yaz adlı dizinin akıbeti kesinleşti

193

Fox TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Son Yaz adlı dizi, yeni sezon içerisinde hikayesiyle aslına bakılırsa bir çok dizinin önüne geçebilecek önemli bir yapım.

 

Fox TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Son Yaz adlı dizi, yeni sezon içerisinde hikayesiyle aslına bakılırsa bir çok dizinin önüne geçebilecek önemli bir yapım. Aynı zaman içerisinde oyuncu seçiminin yanı sıra oyunculuklar da çok büyük bir övgü alıyor. Diziyi takip edenler bayağı bir memnun fakat Cuma günlerinde, karşısında çok güçlü bazı yapımların yer alması, dizinin beklenmekte olan reytingleri almasını zorlamakta.

Ardımızda bırakmış olduğumuz Cuma gününde Son Yaz adlı dizinin 9. bölümü yayınlanmış oldu. Reytingleri de ortanın daha üstünde bir çizgide gitmekte. Bundan böyle diziyi takip etmiş olanların oluşturmuş olduğu bir kemik izleyici grubuna da sahiptir. Karşısına gelmiş olan Kırmızı Oda adlı dizinin yanı sıra Seni Çok Bekledim adlı dizi ile birlikte Ramo adlı dizi ve Payitaht İstanbul adlı dizi gibi dizilerle kıyasıya bir şekilde mücadele vermeye devam ediyor.

Diziyle alakalı bir şekilde bir müddettir süren bir endişe mevcut. Fox TV kanalının Savaşçı adlı dizinin hazırlıkları devam ederken, kanalın hiç bir şekilde boş gününün bulunmaması ve en düşük seviyelerde reyting almış olan yapımın gidip, yerine Savaşçı adlı dizinin gelecek olduğuyla alakalı bazı iddialar da konuşulmakta.

Fakat görünmüş olan o ki kanalın diziden vazgeçme konusunda niyeti bulunmuyor! O3 Medya şirketinin imza atmış olduğu Son Yaz adlı diziyle alakalı yaşanmış olan tartışmaların yanı sıra iddiaların ardından ünlü Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın tv100 kanalında paylaştığı kulis bilgileri de, final ile alakalı söylentilerini boşa çıkartıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.