Kanal D’den büyük bir plan

Kanal D'den büyük bir plan

54

Kanal D ekranı üzerinde yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Camdaki Kız adlı diziyle alakalı planlar ortaya çıkmaya başlamış durumda.

 

Kanal D ekranı üzerinde yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Camdaki Kız adlı diziyle alakalı planlar ortaya çıkmaya başlamış durumda. Türk dizi sektörü içerisinde yeni bir ilk yaşanmış olacak. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yayında yer alan üç tane hikayesine şimdi ise Camdaki Kız adlı dizi ilave edilecek. Bir tane yazarın dört tane değişik hikayesinin değişik kanallarda yer alacak olması da bir ilk.

Kanal D kanalının Camdaki Kız adlı çok iddialı dizisiyle alakalı başroller zaten kesinleşmişti. Kırmızı Oda adlı diziden çok harika bir ikili olarak öne çıkan Boncuk adlı karakter ve Can adlı karakter hayat vermekte olan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yeni diziyle alakalı da bir araya gelecek. Bu söz konusu ikilinin yeni dizi içerisinde buluşması da hayranlar açısından çok büyük bir sürpriz olmuş durumda.

Nalan ile birlikte Sedat karakterleri bundan böyle çok daha yeni favori çift şeklinde 2021 senesine yakın bir zaman sonra damga vurmaya başlamış olacak. Kanal D kanalının hazırlıkları hızlı bir şekilde süren diziyi Nisan ayı içerisinde yayına alması konusunda beklenti var. Öte yandan yapımın hangi gün ekrana gelecek olduğu hususu da çok önemli.

Kanal D kanalının Perşembe gününü düşünmekte olduğunu gazetecilerden Birsen Altuntaş yazmış idi. Bu söz konusu kararın arkasında da Salı günlerinde Masumlar Apartmanı adlı dizinin yanı sıra Çarşamba günleri Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizi ve Cuma günlerinde de Kırmızı Oda adlı dizi olduğundan dolayı, bu söz konusu dizilere rakip olmama amacıyla Perşembe günü düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.