Gönül Dağı dizisi içerisindeki istifa depremi nasıl çözüme kavuşacak?

Gönül Dağı dizisi içerisindeki istifa depremi nasıl çözüme kavuşacak?

78

Cumartesi günlerinde izleyenlerle TRT1 ekranı üzerinde buluşmaya devam eden Gönül Dağı adlı dizinin şu zamana dek yayınlanmış olan 18 bölümü çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

 

Cumartesi günlerinde izleyenlerle TRT1 ekranı üzerinde buluşmaya devam eden Gönül Dağı adlı dizinin şu zamana dek yayınlanmış olan 18 bölümü çok büyük bir ilgi görmüş oldu. Elde etmiş olduğu başarılı reytinglerden dolayı göz doldurma başaran dizi, bu sezondaki en iddialı yapımlarından bir tanesi konumuna da gelmiş oldu.

Hem çok eğlenceli olan sahneleri hem ise duygusal anlarıyla beraber izleyenlere çok değişik duygular yaşatacağı açıklanan dizide, Çiritçi Abdullah’ın 19. bölümünde yer alan 2. fragmanı içerisine yansımış olan şu sözleri de fazlasıyla büyük ilgi görmüş oldu: ‘İnsan kendi kazmış olduğu kuyudan anca kendi tırnaklarıyla çıkabilir. Her bir insanın bir tane kuyusu vardır, o kuyudan çıkamamaktasın. Mısır’a sultan olabilmenin hayalini de kurmayacaksın.’

Belediye Başkanı olarak öne çıkan Münir bey adlı karakteri Ege Aydan başarılı bir şekilde canlandırmakta. Yeni bölüm içerisinde de Münir beyin istifa etmesi herkesi çok fazla sarsmış olacak. Bakalım burdaki kahramanlarımız Münir beyi bu söz konusu kararından döndürmeyi başarabilecek mi? Bir tane kuyuya düşmüş olan Erkan’ın bulunması sağlanabilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.