Akıncı adlı diziye inanç çok büyük

Akıncı adlı diziye inanç çok büyük

82

Atv ekranları üzerinde Cuma günleri yayınlanmaya devam eden Akıncı adlı dizi, onuncu yeni bölümüyle beraber 5 Mart gününde ekranlardaki yerini aldı.

 

Atv ekranları üzerinde Cuma günleri yayınlanmaya devam eden Akıncı adlı dizi, onuncu yeni bölümüyle beraber 5 Mart gününde ekranlardaki yerini aldı. Şükrü Özyıldız’ın yanı sıra Büşra Develi ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin ilk bölümü haricinde kalmış olan sekiz tane bölümü reytingler konusunda çok iyi sonuçlar elde etmeyi başaramadı. Akıncı adlı dizi aslında fantastik bir tane kahramanlık hikayesi olarak öne çıkıyor.

Fakat ana akım medya üzerinde buna benzer dizilerin tutması fazlasıyla da zor. Akıncı adlı dizinin Atv ekranı üzerinde çok düşük performansla beraber yoluna çok uzun bir zaman boyunca devam edebilmesi de fazla olanaklı bir şey değil. Fakat Atv kanalı ise, diziye verilmiş olan emeğin yanı sıra ortaya koyulmuş olan değişik konseptin hatırına yayınlamayı sürdürüyor. Akıncı adlı dizinin hem reytingleri hem ise izleyici algısı açısından beklenmekte bulunan büyük çıkışı yapamıyor olması, reytinglerinin aslında çok düşük kalmayı sürdürmesi projenin geleceğiyle alakalı endişeleri de hiç bir şekilde ortadan kaldırmamakta.

Akıncı’nın 5 Mart Cuma gününde yani dün akşam 10. yeni bölümü yayınlanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.