Çok yakın bir zaman sonra bu diziyi konuşmaya başlamış olacağız

Çok yakın bir zaman sonra bu diziyi konuşmaya başlamış olacağız

141

Sezonun ortasını geçmiş, sezon sonuna doğru ilerlemeye devam ederen, Kanal D kanalı çok daha yeni bir atılım yapma amacıyla hazırlanmakta!

 

Sezonun ortasını geçmiş, sezon sonuna doğru ilerlemeye devam ederen, Kanal D kanalı çok daha yeni bir atılım yapma amacıyla hazırlanmakta! sezondaki en iddialı yapımlar arasında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizinin yanı sıra Masumlar Apartmanı adlı dizi ile birlikte Kırmızı Oda adlı diziye kardeş bir dizi yolda! Üstüne üstlük hikayesi ile birlikte de en az bu üç tane popüler dizi kadar büyük dikkat çekecek olması konusunda beklentiler var. Çünkü Camdaki Kız adlı dizi de ötekiler gibi Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam hikayelerinden yazmış olduğu aynı adına sahip kitaptan uyarlama.

Camdaki Kız adlı diziyle alakalı daha öncesinde hiç bir şekilde yapılmamış bir reklam kampanyası da yapılmış oldu. İlk olarak Burcu Biricik, elinde bir tane kitabı okuma esnasında kendisinin de heyecanlı durumda bulunduğunu göstermeke olan kısa bir videoyla görülmeye başladı kanalda. Daha sonrasında ise Biricik’le beraber dizinin oyuncuları da birer birer Camdaki Kız adlı dizinin kadrosunda yer aldıklarını söylemekte olan bir video içerisinde yer almış oldular.

Bu söz konusu kampanyanın ardından diziyle alakalı çok harika bir gelişme gelmiş oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter sayfası üzerinden dizinin çekimlerinin başlamış olduğu duyurusunda bulundu! Çok hızlı bir biçimde toparlanmış olan kadroyla beraber hemen çekimlere geçilmiş oldu. Yakın zaman içerisinde de dizinin ekranlara gelmesi beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.