Mucize Doktor adlı dizide ani bir değişiklik

Mucize Doktor adlı dizide ani bir değişiklik

39

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle buluşmaya devam etmekte olan Mucize Doktor adlı dizi, çok başarılı bir ikinci sezon geçirmekte.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyenlerle buluşmaya devam etmekte olan Mucize Doktor adlı dizi, çok başarılı bir ikinci sezon geçirmekte. Yapımın kısa bir zaman boyunca düşmüş olan reytinglerine karşın milyonlarca sayıdaki hayranı halen sıkı sıkı bağlı kalmayı sürdürüyor. Taner Ölmez’in başrolünde bulunduğu dizi içerisinde çok güçlü bir oyuncu kadrosu da yer alıyor. İyi bir durumdaki performanslarıyla izleyenlerin takdirini kazanmış olan oyuncular, söz konusu dizinin en büyük güçlerinden biri konumunda.

Fox TV kanalının bu sezon içerisindeki en başarılı işlerinden olmayı sürdüren Mucize Doktor adlı dizide çok önemli bir değişiklik yaşanmış oldu. Dizideki başarılı yönetmenlerden biri olan Yusuf Pirhasan, şu zamana dek büyük işler başarmış oldu. Fakat bundan böyle yönetmen hususunda da değişim zamanı. Ünlü gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılırsa söz konusu bu değişiklik gerçekleşmiş oldu.

Yusuf Pirhasan ile birlikte Aytaç Çiçek ekibe veda etme esnasında, yerine de Yağız Alp Akaydın söz konusu projenin başına geçmiş oldu. Bu söz konusu değişikliğin sebebi de yeni bir tane dizi projesi olarak öne çıkıyor

Mucize Doktor adlı dizinin de yapımcısı konumunda bulunan MF Yapım şirketi, çok daha yeni dizi projesiyle ilgili olarak Mucize Doktor adlı dizide başarılı durumda bulunan Yusuf Pirhasan ile birlikte Aytaç Çiçek ikilisini bu yapıma kaydırmış oldu.

TRT1 kanalında geçmiş olduğumuz akşam başlamış bulunan Teşkilat adlı dizinin ilk bölümlerini çekmiş olan Yağız Alp Akaydın da bundan böyle Mucize Doktor adlı dizinin yeni yönetmeni pozisyonunda görev alıyor olacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.