Baraj adlı dizide ayrılıklar devam ediyor

Baraj adlı dizide ayrılıklar devam ediyor

27

Fox TV ekranları üzerinde seyircilerle Salı günlerinde buluşmaya devam eden Baraj adlı dizide entrikalarla beraber olaylar da son bulmuyor.

 

Fox TV ekranları üzerinde seyircilerle Salı günlerinde buluşmaya devam eden Baraj adlı dizide entrikalarla beraber olaylar da son bulmuyor. Senaryosu fazlasıyla hızlı bir şekilde akmakta olan ve entrikaların fazlalığından dolayı da Yasak Elma adlı diziye bu hususta rakip olmayı başaran Baraj adlı dizi otuzuncu yeni bölümüyle karşımızda olacak.

Yeni bölüm içerisinde de inanması çok zor olaylarla karşılaşmış olacaksınız. İlk olarak öldüğü zannedilen Halil geri dönecek ve her şey adeta birbirine girmiş olacak. Daha sonra d Nehir, Nazım’la beraber olduğu geceyi anımsamaya başlayacak ve Bahar’ı şoke etmiş olacak. Bahar şu anda hamile, artık Nehir de hamile durumda bulunduğunu söylüyor. Hem ise nikahtan sadece bir gün önce beraber oldukları geceyi Bahar’ın hemen yanında söylemiş oluyor. Yani Baraj adlı dizide işler çok fena bir şekilde karışmış oldu.

Dizi içerisinde bir tane de ayrılık olacak. Bahar’ın annesi olarak görülen Tülay ölecek.. Oğlu olan Hakan’ın ardından anne de toprağa verilmiş olacak ve otuzuncu bölümde cenaze sahneleri yer alacak. Tülay adlı karaktere can veren oyunculardan Sabriye Kara ise böylelikle diziye veda etmiş durumda bulunacak.

Bahar ise, annesinin ölümünün ardından Nehir’i Nazım’dan uzaklaştırmış olsa da Nehir, Tarık’ı kullanıp Nazım’ı kıskandırmaya başlamasını ve Nazım’ın tekrardan ona gelmesini planlamaktadır. Baraj adlı dizide eski bir yüzün canlarına aniden girmiş olması da herkesi altüst etmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.