Birce Akalay yeni dizi ile geri dönecek

Birce Akalay yeni dizi ile geri dönecek

26

Son olarak Star TV ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Babil adlı diziyle izleyenlerin karşısına çıkmış olan Birce Akalay, can vermiş olduğu İlay adlı karakterle gönülleri bir defa daha fethetmeyi başarmıştı..

 

Son olarak Star TV ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Babil adlı diziyle izleyenlerin karşısına çıkmış olan Birce Akalay, can vermiş olduğu İlay adlı karakterle gönülleri bir defa daha fethetmeyi başarmıştı.. Ünlü durumda bulunan oyuncuyla alakalı, milyonlarca sayıdaki hayranının heyecanlı bir şekilde beklemekte olduğu çok daha yeni bir dizi gelişmesi de ortaya çıkmış oldu.

Birce Akalay, yakın bir zamanda tekrardan setlere çıkmış olacak. Oyundu, dijital durumda bulunan bir dizi projesinden gelen teklifi kabul etmiş oldu. Meriç Acemi’nin Netflix adlı platformla alakalı senaryosunu yazmaya başlamış olduğu Kuş Uçuşu adına sahip dizinin başrollerinde de Birce Akalay’ın yer alacak olduğu açıklaması yapıldı. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa ünlü durumda bulunan oyuncu, 2021 senesi içerisinde tekrardan setlerde yerini almış olacak.

Kuş Uçuşu adına sahip dizinin oyuncu kadrosunun belirlenme işlemlerinin sürdüğü de ortaya çıkmış oldu. Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini yapmakta olduğu dizinin aslında çok ilginçte bir konusu mevcut.

Bir televizyon kanalı içerisinde geçmekte olan hikaye üzerinde, değişik yaş kuşakları arasında yer alan durumlara yönelik hikaye anlatılıyor olacak. 2007 senesinden bu zamana kadar setlerde yer almaya devam eden Akalay, ilk önce Kader adlı dizi içerisinde görünmüştü. Hemen sonrasında Asi adlı dizide Zeynep karakteriyle kendini göstermiş olan oyuncu, Yer Gök Aşk adlı dizideki Havva adlı karakterle de akıllara yazılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.