Ramo adlı dizi bu hafta neden yok?

Ramo adlı dizi bu hafta neden yok?

50

Show TV kanalında Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Ramo adlı dizinin bir kaç gün öncesinde bu hafta yayınlanmayacak olduğu ortaya çıkmış durumdaydı.

 

Show TV kanalında Cuma günlerinde yayınlanmakta olan Ramo adlı dizinin bir kaç gün öncesinde bu hafta yayınlanmayacak olduğu ortaya çıkmış durumdaydı. Dizinin seti içerisinde koronavirüs kapmış olan kişilerin bulunduğu ve bundan dolayı da çekimlerin durdurulmuş olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Oyunculardan koronavirüse yakalanmış olanlar var mı, ekipten mi hastalananlar oldu, kaç kişi benzerindeki sorular ise şu dönemlerde yanıtını bulabilmiş değil.

Fakat tedbirler gereğince çekimlere bir müddet boyunca ara vermiş olduğu da medyaya yansımış durumda. BKM imzasına sahip dizinin bu hafta 36. bölümün paylaşılması konusunda beklentiler varken ortaya çıkan haber izleyen herkesi de üzmüş oldu.

Bu hafta içerisinde bu dizinin yeni bölümüyle alakalı yayın yok. Onun yerine Güldür Güldür Show’un gelecek olduğu da daha yeni kesinleşti. Salı günlerinde yayınlanmakta olan Show TV kanalının çok fazla sevilen eğlence programlarından Güldür Güldür adlı programın Salı gününde yeni bölümü paylaşılmıştı. Sebebi Show TV kanalında gerçekleşen bir yayınla ortaya çıkmış oldu. Güldür Güldür adlı program hafta Cuma akşamında Ramo adlı dizinin yerine gelmiş olacak. Fakat önümüzdeki haftayla alakalı endişelenmiş olan ve Ramo’yu da beklemekte bulunan izleyenleri rahatlatan bölüm nerdeyse bu haberin arkasından gelmiş oldu!

Ramo adlı dizi, 19 Mart Cuma gününde, yeni bölümü ile birlikte tekrardan yayında yer alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.