Benim Adım Melek adlı diziden gelecek haberle herkes üzülecek

Benim Adım Melek adlı diziden gelecek haberle herkes üzülecek

42

TRT 1 ekranları üzerinde izleyenlerle Çarşamba günlerinde buluşmayı sürdüren Benim Adım Melek adlı dizi içerisinde Nehir Erdoğan’la beraber Kutsi ve de Mehmet Çevik başrolleri paylaşmaya devam ediyor.

 

TRT 1 ekranları üzerinde izleyenlerle Çarşamba günlerinde buluşmayı sürdüren Benim Adım Melek adlı dizi içerisinde Nehir Erdoğan’la beraber Kutsi ve de Mehmet Çevik başrolleri paylaşmaya devam ediyor. Etkili durumda bulunan yan karakterlerinden dolayı da dikkatleri çekmeye devam eden dizinin çekimleri Gaziantep ili içerisinde yapılmakta.

Şu zamana dek 56 bölümün yayınlanmış olduğu Benim Adım Melek adlı dizinin düşmeye devam eden reytinglerine de bir çare bulunabilmiş değil. Diziyle alakalı en son bölümünün reytingleriyle alakalı sonuçlar ise ortalamanın çok daha altında gelmiş oldu. Böyle olması da izleyici kaybının devam ettiğini göstermekte. Hikaye içerisinde de heyecan bütün hızıyla devam ediyor.

Alpay dizide, Halil’in adını polise vermiş olacak. İfadesi içerisinde tam bir şekilde ne söylediği bilinmiyor olsa da işlerin çok fazla karışacak olduğu kesin. Ömer ile birlikte Defne aşkları da problemlerin arasında da olsa sürüyor

Nehir ile birlikte Halil ise çok zor bir sınav vermiş oldu. Fakat birbirlerinden de hiç bir şekilde. Seyit Ali de Alpay’la çoktan anlaşma yaparak tapuda evi vermiş oldu.. İşte söz konusu bu haber ise Melek’i daha fazla üzmüş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.