Alev Alev adlı dizinin reyting problemi kesinleşti

Alev Alev adlı dizinin reyting problemi kesinleşti

141

Perşembe günü gibi çok zor bir gün içerisinde ayakta kalmayı başarmış olan Alev Alev adlı dizi çok uzun bir zaman da bu durumu devam ettirdi.

 

Perşembe günü gibi çok zor bir gün içerisinde ayakta kalmayı başarmış olan Alev Alev adlı dizi çok uzun bir zaman da bu durumu devam ettirdi. Fakat son haftalar içerisinde yaşanmış olan reyting düşüşünün bundan böyle normal bir durum olarak öne çıktığı, gitmiş olan izleyicilerin çokta basit gelmeyeceği anlaşılmakta. Bir kaç haftadan beri AB grubu ile birlikte ABC1 grubu içerisinde çok ciddi bir kayıp yaşamış olan Alev Alev adlı dizi, bütün kişiler grubunda de eski seviyesinin çok daha altında seyretmekte.

Tüm kişiler grubu içerisinde günü 11. sırada tamamlamış olan Show TV kanalının dizisi, geçmiş olduğumuz bölümde AB grubu içerisinde 9. sırada ABC1 grubu içerisinde de 10. sırada yer alan. Sezonun ilk bölümleri içerisinde fazlasıyla daha iyi reytingler elde etmeyi başaran Alev Alev adlı dizi, iki tane yeni oyuncuyu daha hikayeye ilave ederek heyecanı biraz daha artırmayı hedeflemekte.

Sahra Şaş ile birlikte Bora Cengiz, dizi içerisinde yerlerini almış olacak ancak bu vaziyetin reytinglere olumlu bir şekilde yansıma göstermesi çokta basit olmayacaktır. Fakat görevli olan senaristlerin hikayeye heyecan katabilmek amacıyla atmış oldukları bu adım oldukça doğru. Yanlış durumda bulunan şeyse bu adımı iki ila üç hafta öncesinde atarak dizinin kan kaybını durdurma konusundaki düşünceyle de hareket edilebilmesi sağlanabilirdi.

Bu başladığı sezonu çok iyi bir noktada tamamlamayı başarırsa ikinci sezonu da garanti haline gelen dizi. Şayet reytingler konusunda düşüş yaşarsa Show TV kanalının tam olarak nasıl bir karar alacak olduğu da merak içerisinde beklenmeye başlanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.