Doğduğun ev kaderindir adlı dizi gelecek sezon ekranda olacak mı?

Doğduğun ev kaderindir adlı dizi gelecek sezon ekranda olacak mı?

73

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Zeynep karakterine can veren Demet Özdemir, son zamanların en popüler isimlerinden bir tanesi.

 

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Zeynep karakterine can veren Demet Özdemir, son zamanların en popüler isimlerinden bir tanesi. Oyuncu, Erkenci Kuş adlı dizinin sonrasında, bu defa da romantik komedinin yerine bir dram dizisi içerisinde oynama konusunda tercihte bulunmuştu

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda ekranda yer almaya başlayan ve bir müddet pandemiden dolayı ara vermiş olan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizi, yeni sezon içerisinde reytinglerinden dolayı kanalı da mutlu etmekte. Gün birincilikleri almayı başaramıyor olsa da kemik bir izleyici kitlesiyle beraber yoluna devam etmekte.

Dizinin yeni sezon içerisinde yayınlanıp yayınlanmayacak olduğunu da reytingler belirlemiş olacak. Özdemir, TV100 kanalının kameralarına vermiş olduğu bir röportaj esnasında bu konuyla alakalı soru sorulmasının ardından ‘Onu hiç bir şekilde bilmiyorum, daha kesin değil’ şeklinde bir cevap vermiş oldu.

Bu esnada Demet Özdemir, yaz sezonu içerisinde de izleyicisini fazlasıyla mutlu edebilecek farklı bir projede yer alıyor olacak. Özellikle de kendini romantik komedi içerisinde görme konusunda isteği bulunanları çok fazla sevindirecek bir haber vermiş oldu ünlü oyuncu.

Sevgilisi Oğuzhan Koç’la beraber bir mekandan çıkarken kameralara yakalanmış olan oyuncu, yaz döneminde de farklı bir projesinin olduğunu anlatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.