Sol Yanım adlı dizinin final yapmasının ardından yeni proje hazırlığına girdi

Sol Yanım adlı dizinin final yapmasının ardından dizi aramaya başladı

100

Ünlü oyunculardan biri olan Defne Samyeli, son olarak Star TV ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Sol Yanım adlı dizide yer almış idi

 

Ünlü oyunculardan biri olan Defne Samyeli, son olarak Star TV ekranı üzerinde yayınlanmakta olan Sol Yanım adlı dizide yer almış idi. Can vermiş olduğu rolde dizinin fazlasıyla sosyetik bir karakterini canlandıran ünlü oyuncu, dikkatleri çekmeyi başaran performansından dolayı da çok konuşulmuştu.

Sol Yanım adlı dizi çok iyi bir yapım olarak öne çıkmasına ve fazlasıyla güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor olmasına karşın düşük seviyede kalmış olan reytinglerden dolayı ekran ömrünü tamamlamış oldu. 12. bölüm içerisinde final yapmış olan bu dizinin sonrasında da Defne Samyeli, dinlenmeye çekilmişti.

Ünlü durumdaki oyuncu yasaklardan dolayı halen hayatın akışına uyum sağlama konusunda zorlanmakta olduğunu belirtti.. Samyeli, ‘Yeni saatlerin olayına falan ben hala alışamadım. Çalışmaktan hiç bir şekilde takip edemiyorum’ ifadelerine yer verdi. Yeni projelere hazırlanmakta olan Samyeli, sahnelerin de açılmasını beklemeye başladı. Diziden dolayı yoğunluktan yeni çıkmış olduğunu ifade etmiş olan ünlü oyuncu, ‘Şimdi de biraz dinlenmeye çekileceğim’ ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Yeni bazı projelerinin bulunduğunu da belirten Samyeli, Her şeyin fazlasıyla iyi gitmekte olduğunu ancak bayağı bir yorgun süreçten çıkmış olduğunu söyledi. Daha sonrasında ise sahnelerin açılmasını heyecanla beklediğini dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.