Yasak Elma’da büyük bir ayrılık

Yasak Elma'da büyük bir ayrılık

89

Yasak Elma adlı dizi, ekranların absürt komedi türüne sahip yapımı şeklinde izleyen herkesi hem çok fazla şaşırtmakta olan, hem ise çok fazla güldürmeyi başaran gelişmeler ile beraber dördüncü sezonunda da sürüyor.

 

Yasak Elma adlı dizi, ekranların absürt komedi türüne sahip yapımı şeklinde izleyen herkesi hem çok fazla şaşırtmakta olan, hem ise çok fazla güldürmeyi başaran gelişmeler ile beraber dördüncü sezonunda da sürüyor. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümü içerisinde izleyiciler çok daha yeni bir değişime tanıklık etmiş olacaklar. Daha öncesinde 85. bölüm ile beraber dizinin seyri değişmeye başlamıştı, tekrardan benzeyen bir durum yaşanmış olacak.

Yeni sezon içerisinde de Yasak Elma’nın devam edecek olduğu müjdesini vermemiz gerekiyor ilk olarak. Bu söz konusu değişim de aslına bakılırsa ondan dolayı yapılmış olacak. Dizinini hikayesini adeta yeni baştan yazıp ve aynı zamanda yenileyip bir sonraki sezonu da garanti altına alma maksadı taşıyor.

Şevval Sam’ın yanı sıra Erdal Özyağcılar ile birlikte Eda Ece, Nesrin Cavadzade ve Berk Oktay’ın hayat vermiş oldukları karakterler yoluna devam etmeyi sürdürecek mi 103. bölüm içerisinde görmüş olacağız ancak bir kişinin gidecek olduğu da daha şimdiden kesinleşmiş durumda!

Dizide beş senelik bir zaman atlaması yaşanacak olduğunu ünlü Gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, tv100 kanalındaki yazısında duyurmuş oldu. Alınmış olan kulis bilgilerine bakılırsa, dün akşam (15 Mart Pazartesi) ekrana gelmiş olan 102. bölümde çıkan yangın, her şeyi değiştirmiş oluyor!

Dizi içerisinde 5 senenin sonrasına atlanmış olması, öteki oyuncular yönünden hiç bir engel teşkil etmiyor olsa da dizinin küçük oyuncularından biri olan Kuzey Gezer’in bundan böyle Yasak Elma adlı dizide yer almayacağı da anlaşılmakta!

40 günlük olduğu dönemde Yasak Elma setine gelmiş olan ve ayrıca Yıldız-Halit Argun çiftinin oğulları olarak dünyaya gelen Halit Can karakteriyle dizide yer almış olan ufak oyuncu, 103. bölümün ardından dizide olmayacak. Yerine ise altı yaşlarında farklı bir çocuk oyuncunun gelecek olduğu da anlaşılmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.