Kurtlar Vadisi tartışmalarına son nokta koyuldu

Kurtlar Vadisi tartışmalarına son nokta koyuldu

32

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Kurtlar Vadisi adlı dizinin tekrardan ekrana dönecek olduğuyla alakalı bir müddettir bazı haberler yer almaya devam ediyor medya üzerinde.

 

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Kurtlar Vadisi adlı dizinin tekrardan ekrana dönecek olduğuyla alakalı bir müddettir bazı haberler yer almaya devam ediyor medya üzerinde. Hatta kanallardan bazılarıyla alakalı bazı önemli spekülasyonlar da ortalığa atılmaya başlanmıştı. Show TV kanalında yayınlanacak olduğu söylenmekteyken, daha sonrasında ise Star TV kanalınında ismi geçmeye başladı Kurtlar Vadisi adlı diziyle alakalı.

Başrollerinde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı ve Polat Alemdar adlı karakterle anılarda yer etmeyi başaran fenomen bir karakterin ortaya çıkmış olduğu yapım ile alakalı bir çok değişik haberler gündeme gelmeye devam ediyor.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş ise bu hususla alakalı bir şekilde kesin bilgi edinme amacıyla bu söylentilerin peşine düşmüş olduğunu ve iddialarla alakalı bir şekilde son vaziyeti ortaya çıkartmış olduğu bir yazı paylaştı. TV100 kanalında yer alan habere bakılırsa, Star TV kanalının satın almış olduğu, hatta ardımızda bırakmış olduğumuz sene Show TV kanalında yayınlanacak olduğu şeklindeki bir çok haberi de doğrulamamakta olan bir vaziyet ortaya çıkmış durumda!

Pana Film şirketinin büyün bu iddialara rağmen Star TV kanalıyla görüşmemiş olduğu, haberlerin ise tamamen asılsız durumda bulunduğu belirtilmekte yazı üzerinde. Kanalın ise Kurtlar Vadisi adlı diziyle alakalı hiç bir görüşmesinin yer almadığı da ifade ediliyor!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.